Дії Національного банку України наштовхують на думку про те, що в них простежується злочинний умисел.

Про це на своїй сторінці в Facebook пише Територіальне відділення Асоціації платників податків України в місті Києві.

В Асоціації платників податків припустили, що дії Нацбанку на валютному ринку пов'язані з непрофесіоналізмом, або з злочинним умислом.

«Є корупційні факти, які в даний момент не можна перевірити — утилізація зношених купюр, друк кількох купюр під одним номером або ж навмисне знищення неугодних банків. Але є факти, які бачить будь-яка людина. Наприклад, коли курс спочатку підвищується до 30, потім опускається до 26 і незабаром ми знову бачимо 30. Робиться це, як зараз прийнято говорити, в ручному режимі. Експортери і імпортери терплять збитки, а хтось, завдяки інсайдерській інформації, наживає мільярди», — йдеться в повідомленні.


Популярні новини зараз
Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї Гороскоп на 21 листопада для всіх знаків Зодіаку: час покінчити з мотлохом у голові та справах настав Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня
Показати ще

Також Територіальне відділення Асоціації платників податків України нагадало про невиконання рішень судів та багатьох інших фактів, які ставлять під сумнів професіоналізм НБУ.



Нагадаємо, за прогнозами експертів, в найближчі дні не варто чекати значних змін курсу.

Експерти відзначають, що великих вливань з ПДВ не очікується, ліквідність не повинна зростати. Це говорить про те, що безготівкова торгівля буде йти спокійно. При такому розкладі курс готівкового долара може не змінитися або ж продовжить поступово знижуватися до позначки в 26 грн.



Як повідомляла Politeka, уряд найближчим часом розгляне проект «Основний напрямок бюджетної політики», в якому прогнозується курс гривні та інші важливі економічні показники.

Документ розробили Міністерство економічного розвитку і торгівлі та Міністерство фінансів України.

Згідно з проектом, ВВП України в 2019 році має зрости на 3,6%.

При цьому МЕРТ і Мінфін пророкує, що середньорічний курс гривні до 2019 року зросте до 30,5 грн/$1. Очікується, що у 2020 році курс збільшиться до 31,4 грн/$1, а в 2021 році — до 31,8 грн/$1.

Автори прогнозу попереджають, що закладений у резолюції середньорічний прогноз курсу гривні в 2019 році при відсутності обґрунтування може сформувати негативні настрої в суспільстві і послати такий же сигнал бізнесу.

Зростання індексу споживчих цін за підсумками 2019 року має становити 6,5%, хоча раніше його прогнозували на рівні 5,9%. Індексу цін виробників може становити 7,2%.