Користувачі Facebook і Twitter вже активно обговорюють прийняття Верховною Радою законопроекту №7163 "Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях".
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПрактично всі коментарі позитивні, але деякі не згодні з текстом закону.
Радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк, наприклад, радий, що РФ, як агресор і окупант офіційно затверджено українським законодавством".
"Назвати речі своїми іменами - один з головних кроків для вирішення проблеми", - сказав журналіст Роман Цимбалюк.
Політик Олександр Бригинець сказав: "Слава Богу, понти і піар відступили! Компроміс - деоккупация! 280 - за!".
"Так звана "партія миру" - пряма агентура Кремля в Україні. Якщо ми будемо принижуватися перед агресором, як вони пропонують, отримаємо безчестя і світу не отримаємо. Наша команда голосувала за визнання Росії країною-агресором. Це треба було зробити ще 3 роки тому!", - написав Олег Ляшко.
Блогер Мирослав Олешко заявив, що закон вигідний для звичайних українців.
"Громадяни України зможуть повернути награбоване у них нерухомість і підприємства після повернення територій під контроль України. Закон підвищує роль міністерства з питань окупованих територій в частині захисту прав внутрішньо переміщених осіб МТоТ стає координуючою структурою для інших органів влади в частині забезпечення прав і захисту ВПО".
Є і негативні коментарі. В основному вони про те, що в законі не згадується оккупированый Крим.
"І забуяла передбачувана зрада: "Чому в законі про окупованому Донбасі не згадано окупований Крим?!" Народ, ви ще запитайте, чому кавуни і полуницю не продають упереміж і за однаковою ціною: адже і те, і інше - ягода! Інша справа, що новий закон\закони по Криму такі потрібні. Окремо. Але про це не так цікаво говорити", - написав Олександр Михельсон.
Як раніше повідомляв портал "Знай.иа" в четвер, 18 січня, Верховна Рада офіційно прийняла закон про реінтеграції і деокупації територій Донбасу: це дозволить переформатувати тактику і стратегію України за ОРДЛО.