Позафракційний народний депутат і власник телеканалу NewsOne Євген Мураєв обізвав ув'язненого в Росії українського кінорежисера Олега Сенцова терористом.

Про це політик заявив в ефірі одного з українських телеканалів.

"Сенцова можна по-різному сприймати. З точки зору того, що людина готувала підпали і вибухи, для частини населення він є терористом. Для націоналістичної частини, напевно, він є героєм. Час розставить на свої місця, хто правий, а хто не правий", - сказав нардеп.

Український режисер Олег Сенцов і активіст Олександр Кольченко були арештовані в окупованому Криму в травні 2014 року і засуджені за звинуваченням в підготовці терактів. Сенцову присудили 20 років позбавлення волі, Кольченко - 10.

Популярні новини зараз
Повинні з'явитися без повістки: кого чекають у ТЦК з 1 квітня Погода несе божевільну спеку: прогноз на найближчі дні "Нафтогаз" дав 9 днів: що потрібно зробити навіть якщо газ не споживаєте Жертвувати шлунком заради комуналки більше не доведеться: пенсіонерам призначать доплати
Показати ще

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що український політв'язень, режисер Олег Сенцов, який 24-й день голодує у російській в'язниці, закликав "людей на волі" не голодувати на його підтримку. Про це написав його адвокат Дмитро Дінзе в Facebook.

"Олег Сенцов просить людей на волі не голодувати на його підтримку", - написав адвокат.

Він пояснив, що це неправильно, оскільки у людей на волі є "багато інших можливостей впливати на ситуацію з українськими політв'язнями".

Олег Сенцов, затриманий в Криму в 2014 році і засуджений до 20 років за "підготовку теракту", голодує з 14 травня. Він висунув умову звільнити всіх українських політв'язнів, які перебувають на території РФ.

Як повідомляв портал "Знай.uа" американський ПЕН-центр направив до адміністрації президента Росії Володимира Путіна лист, в якому знаменитості першого порядку вимагають негайно і беззастережно звільнити українського режисера Олега Сенцова.

Як повідомив на своїй сторінці в Facebook журналіст Сергій Пархоменко, лист підписали 48 американських письменників, журналістів і кінематографістів з так званого "Списку А". Авторами стали знаменитості першого ряду, які мають вплив на громадську думку. Серед них два Нобелівських лауреата з літератури - Джон Кутзее і Герта Мюллер.