Україна часто переоцінює корисність порад ззовні. Стратегію змін – економічних насамперед – мусить народити вітчизняна підприємницька спільнота.

Про це Юлія Тимошенко заявила під час представлення концепту Нової народної Конституції в Києві 24 серпня.

За словами лідера "Батьківщини", в нашої країни є надійні друзі і віддані союзники у світі, але водночас вони є нашими конкурентами. Тому не варто розраховувати, що країни-конкуренти пришлють нам рецепти, як стати сильними та заможними.

«photo by Alexander Prokopenko»

Популярні новини зараз
Громадський транспорт подорожчає для всіх, окрім пенсіонерів: скільки доведеться платити з 1 травня Реформи і прозорість: експерт розповів, чого вимагають США від України за свою допомогу Фруктів не наїмося: який дефіцит чекає Україну Що насправді роблять контролери з вашими лічильниками: чого боятися, а чого не варто
Показати ще

"Ну от піду я сьогодні до партії Ляшка і скажу: Слухай, Олеже, а ти можеш зі своєю командою розробити для "Батьківщини" технологію перемоги на парламентських виборах? Ляшко скаже: Так, із радістю, негайно. Куди здавати продукт?" – пожартувала вона.

Юлія Тимошенко вважає, що Київ занадто серйозно покладається на зовнішні поради і людей, які їх привозять.

"Я можу сходу назвати 10 вбивчих для нас рішень, які були подані як реформи. І я не один рік про це говорю в обличчя тому ж Міжнародному валютному фонду", – зізналася політик.

Україна повинна користуватися можливостями, які дає співпраця зі світом, але робити це винятково у власних інтересах, переконана лідер "Батьківщини". Для цього потрібно повірити у свої сили, сформувати професійну команду із власних громадян та самим створити правила.

"Це і є справжній суверенітет – творити життя самим, а не споживати наслідки чужих рішень. Нам буде важко, але ми впораємося", – резюмувала Тимошенко.