Перманентні "революції" в Україні після Майдану – не що інше, як намагання зайняти місце у владі з боку тих, хто в неї не потрапив. Таку думку в інтерв'ю OBOZREVATEL.UA висловив відомий блогер і волонтер Роман Доник.

Він переконаний, що найцікавіше, що всі ці "революціонери" – вони насправді не хочуть революції. Вони не хочуть зміни системи. Вони хочуть зайняти місце в системі, яке б їх влаштовувало. Яке вони колись для себе придумали.

У той же час, Доник сумнівається в тому, що найближчим часом потуги "революціонерів" знайдуть відгук серед народу.

"Революції – такої, як зараз пропонують, "відняти і поділити", – її не буває. Та й люди вже втомилися, мені здається. У випадку з тим же Саакашвілі керівництво вчинило дуже мудро: йому дали зашквариться до кінця. Це ж комедія була", - каже волонтер.

На його думку, основна маса людей, які підтримують черговий заявлений "Майдан" - "паства комуністів". Але є й ті, хто шукає можливостей отримати владу, і ті, хто просто хоче заробити грошей.

Популярні новини зараз
Борги анулюють: українцям дали новий шанс у важкі часи Реформи і прозорість: експерт розповів, чого вимагають США від України за свою допомогу Один день – 1 гривня: "Київстар" підказав як користуватися послугами майже задарма Що насправді роблять контролери з вашими лічильниками: чого боятися, а чого не варто
Показати ще

"Це незадоволені. Завжди і скрізь є багато людей, незадоволених життям. Це паства комуністів. Вони охоче беруть участь у різного роду "революціях". Серед цих "революціонерів" дуже багато людей, які вважають, що їм не знайшлося місця, якого вони заслуговують. Вони вирішили, що їм належить десять кілограмів почестей і слави – а отримали лише півкіло... Є професійні "революціонери". Революція – це їх професія. Вони нічого більше не вміють робити. Наскільки ефективно – це питання грошей", - заявив Доник.

У той же час, волонтер сумнівається в можливості дійсно масових протестів.

"У нас зараз все більшого значення і вплив отримують соціальні мережі. А там створювати видимість чого-то – це не дуже дорого. Тому подивимося. Хоча я не думаю, що буде щось серйозне. Кричати про силове усунення влади і реально це робити – це трошки різні речі", - вважає блогер.

Як повідомляв портал "Знай.uа", лідера Компартії Петра Симоненка обшукали в рамках кримінального провадження за статтями про "державну зраду" і "дії, які спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади". У повідомленні йдеться про те, що крім агітаційних матеріалів, "спрямованих на насильницьку зміну та повалення конституційного ладу або захоплення державної влади", в Симоненко виявили предмети, схожі на пістолет АПС з глушником і 120 патронів до нього.