Процедура призначення керівника Нацбанку потребує уточнення через відповідні закони вже тому, що ситуація у якій людина не бажає працювати, а її 10-й місяць не звільняють, порушує в першу чергу її ж права як працівника.

Таку думку в ефірі одного з телеканалів висловив екс-керівник фінансового комітету Ради, народний депутат Сергій Рибалка.

«Якщо людина втомилась, знайшла іншу роботу чи переїжджає, наприклад, в іншу країну, а стає заручником ситуації і 10 місяців її не можуть звільнити, то це порушення, в тому числі і її прав», - сказав він, коментуючи ситуацію зі звільненням нинішньої голови НБУ Валерії Гонтаревої.

Сергій Рибалка нагадав, що вони разом з лідером Радикальної партії Олегом Ляшком та колегами з інших фракцій зареєстрували законопроект, який має за мету чітке визначення граничних строків відповідного призначення.

Популярні новини зараз
Пенсіонерів змусять повернути частину виплат державі Всіх чоловіків змусять встановити "Резерв+": які зміни чекають мобілізацію Українцям дозволили не сплачувати за комунальні послуги: коли рахунки можна "заморозити" Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування
Показати ще

Нагадаємо, що голова НБУ з травня 2017 року формально перебуває у відпустці і не звільнена з посади.

Останнім робочим днем Гонтаревої в НБУ стало 10 травня 2017 року.

Президент вніс подання на призначення нового керівника лише 18 січня 2018 року.

За повідомленням ЗМІ, розгляд питання про відставку Валерії Гонтаревої перенесли на 27 лютого 2018 року через те, що вона перебуває на відпочинку за закордоном.