Уряд Туреччини прийме відповідні заходи в тому випадку, якщо США припинять поставки озброєння. Про це повідомляють ЗМІ, посилаючись на заяву міністра закордонних справ Туреччини Мевлюта Чавушоглу.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяУ Палаті представників Конгресу США запропонували припинити продаж військової техніки Туреччини, щоб перешкодити купівлі Анкарою зброї в РФ.
Туреччина, зокрема, планує придбати понад 100 винищувачів F-35, а також веде переговори з Вашингтоном про купівлю протиракетних комплексів Patriot.
"Якщо Сполучені Штати введуть санкції проти нас або зроблять такий крок, Туреччина повністю відплатить тим же", - сказав Чавушоглу.
Популярні новини зараз"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривеньПоказати ще
Туреччина і Росія домовилися про скорочення термінів поставок російських зенітних ракетних комплексів С-400 на липень 2019 року. Раніше реалізацію контракту планувалося почати в 2020 році.
Нагадаємо, уряд РФ вивело на дослідно-бойове чергування десять літаків-перехоплювачів Міг-31 із гіперзвуковими ракетами "Кинджал".
Це один із чотирьох зразків нових озброєнь, про які розповідав президент Росії Володимир Путін.
"Це сучасна зброя: гіперзвукова ракета підвищеної дальності, яка, по суті, може долати системи ПВО та протиракетної оборони. Невразлива і має дуже серйозні бойові могутність і потенціал", – заявив заступник голови російського Міністерства оборони Юрій Борисов.
За його словами, літаки Міг-31 були обрані в якості носія, оскільки вони найбільш пристосовані для того, щоб розігнати цю ракету до потрібних швидкостей на необхідних висотах.
Крім того, в Росії похвалилися малим ракетним кораблем "Вишній Волочек", який мав проблеми з виробництвом.
Ракетний корабель повинен увійти до складу Військово-морського флоту Росії до кінця травня, судячи з повідомлення прес-служби Міноборони РФ. Зараз корабель проходить завершальний етап випробувань в Новоросійську.
Однак на початку лютого 2018 повідомлялося, що Чорноморський флот ВМФ Росії не отримає малий ракетний корабель "Вишній Волочек" мінімум до квітня 2018 року. Затримка була викликана проблемами з високооборотним судновим дизельним двигуном CHD622V20 китайського виробництва.
Дивіться сюжет про зброю
Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", сім'ї Найєма загрожують "через Аллаха".