Відомий російський гуморист, чоловік Алли Пугачової Максим Галкін дуже активно веде сторінку Instagram. Нещодавно знаменитість виклав кумедне відео, на якому друг з Прибалтики показавши шоумену, як більш-менш безпечно доторкатися до всіляких кнопок під час каратину через коронавірус COVID-19. Так, схема виявилася простою і одночасно геніальною: замість пальця потрібно торкатися одноразовою зубочисткою, яку після зміни слід викинути в спеціально відведений для цього стаканчик.

"Оригінальний спосіб гігієнічного безконтактного користування кнопками в умовах пандемії. Друг з Прибалтики надіслав 😂 Це ж треба було таке придумати! #коронавірус"

Популярні новини зараз

Головне за день четверга, 9 квітня: українцям ввели нові штрафи, 20% пільг заберуть, а ЗСУ атакує новий ворог

Смачніше за люля-кебаб — циганський рецепт котлет без жодної крихти хліба

Очі в очі з Кароль — найближча жінка Балана вийде з тіні і це не Тіна

Українським пенсіонерам почали виплачувати щомісячну надбавку, ПФУ підрахував щасливчиків

Показати ще

-  захопився Галкін. Фолловери не пройшли повз, проте зазначили, що не сильно довіряють способу: "А потім ці зубочистки ще раз дістануть і увіткнуть в губку🤪", "Ну так то,на них і чхнути хтось міг😄", "А той хто встромляв зубочистки був у рукавичках ?", "Наші кнопки такими палицями не прожмеш 😆", "Оригінально, а якщо хтось не в стаканчик кинув паличку, а назад встромив? Все? Заразився вважай", "Чхнув на палички випадково чи кашлянув... І фсьо...".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що в мережі прогримів скандал через сперму Кіркорова, в якому постраждав Галкін.