Романтичне реаліті-шоу "Холостяк 9", героєм якого став Микита Добринін, давно закінчилося, і вся країна бачила, кого у фіналі вибрав холостий красень. І навіть попри звинувачення в піарі, пара Микити і Даші квіткової залишилася разом, почала жити, а нещодавно навіть одружилася. Через карантин торжество закохані трохи перенесли, але нещодавно все-таки відзначили своє весілля. Нещодавно в соцмережі дівчина показала миле фото, на якому з'явилася в романтичному образі, а в підписі до нього написала про зміни.

Читайте Знай в Google News!

"«Ти змінилася». Цю фразу Я стала читати дуже часто у себе в директі. Але ж кожен з нас рано чи пізно змінюється, вірно? Спочатку це будуть незначні зміни. Але в якийсь момент ми перестанемо носити колись улюблену сорочку і светр, а запах улюблених парфумів вже не буде нас радувати. Ми перестанемо слухати пісню, яку раніше слухали 24/7, а фільм, який ми завжди переглядали, коли було сумно, вже не буде піднімати настрій. Ми перестаємо пити какао, яке готували щоранку. Перестаємо робити ту саму зачіску і викидаємо відтінок червоної помади, якою користувалися кілька років. Забудемо про книгу, яку раніше завжди перечитували, і перестаємо спілкуватися з деякими людьми. Ми змінюємо свій телефон, в якому зберігалося стільки спогадів.

Замість всього цього... ми купимо собі новий светр. У нас з'являться нові парфуми. Знайдеться нова пісня, яка буде радувати нас кожну хвилину і фільм, який ми будемо дивитися в сумні вечори. Замість какао, вранці, ми почнемо пити гарячу каву. Ми розпустимо своє довге волосся і пофарбуємося в новий колір. Купимо нову помаду ніжно-рожевого відтінку і знайдемо нову книгу. З'явиться новий телефон зі спогадами і коли ми подивимося назад, то зрозуміємо, що стали зовсім іншими людьми. У наше життя прийдуть нові люди, і у нас поміняються смаки. Ми почнемо вірити в зовсім інші речі і чинити почнемо інакше. Наші висловлювання і думки будуть звучати по-іншому. Згадайте себе рік тому, згадайте всі найдрібніші деталі, подивіться на себе зараз, і ви зрозумієте, про що я говорю", - написала Даша в підписі до публікації.

View this post on Instagram

«Ты изменилась.» Эту фразу я стала читать очень часто у себя в директе. Но ведь каждый из нас рано или поздно меняется, верно? Сначала это будут незначительные изменения. Но в какой-то момент мы перестанем носить когда-то любимую рубашку и свитер, а запах любимых духов уже не будет нас радовать. Мы перестанем слушать песню, которую раньше слушали 24/7, а фильм, который мы всегда пересматривали, когда было грустно, уже не будет поднимать настроение. Мы перестаем пить какао, которое готовили каждое утро. Перестаем делать ту самую причёску и выбрасываем оттенок красной помады, которой пользовались несколько лет. Забудем про книгу, которую раньше всегда перечитывали, и перестаем общаться с некоторыми людьми. Мы меняем свой телефон, в котором хранилось столько воспоминаний. Вместо всего этого… Мы купим себе новый свитер. У нас появятся новые духи. Найдется новая песня, которая будет радовать нас каждую минуту и фильм, который мы будем смотреть в грустные вечера. Вместо какао, по утрам, мы начнем пить горячий кофе. Мы распустим свои длинные волосы и покрасимся в новый цвет. Купим новую помаду нежно-розового оттенка и найдем новую книгу. Появится новый телефон с воспоминаниями и когда мы посмотрим назад, то поймем, что стали совершенно другими людьми. В нашу жизнь прийдут новые люди, и у нас поменяются вкусы. Мы начнём верить в совершенно другие вещи и поступать начнём иначе. Наши высказывания и мысли будут звучать по-другому. Вспомните себя год назад, вспомните все мельчайшие детали, посмотрите на себя сейчас, и вы поймете, о чём я говорю💗

Популярні новини зараз

Українець прославився у всьому світі завдяки ажурним яйцям: "Волинський Фаберже"

Традиційна паска на Великдень-2021: рецепт, яким користувалися наші бабусі

Ранкова звичка більшості людей виявилася шкідливою, медик все пояснив: "Не пийте каву"

Українець втратив пам'ять у Польщі - ні грошей, ні телефона: шукають родичів бідолахи

Показати ще

A post shared by Daria Kvitkova 🌷 (@kvittkova) on

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.

Нагадаємо, переможниця Холостяка поділилася тим, як в'є сімейне гніздечко.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, "Холостяк" Добринін показав свою обраницю у найвідвертішому ракурсі.

Також портал "Знай.uа" писав, що переможниця "Холостяка" показала весільне відео з Добриніним.