У середу, 12 вересня, дружина російського опозиціонера Олексія Навального Юлія опублікувала в Instagram свою відповідь на "відеозвернення" глави Росгвардии Золотова до її чоловіка, який за вироком суду повинен 30 днів сидіти під арештом.
"Багато хороших людей пишуть мені і запитують, що я думаю з приводу "відеозвернення" глави Росгварії Золотова до мого чоловіка. Розцінюю, як загрозу. Не боюся за сім'ю.
Відповім тут.
Звичайно, я розцінюю це як загрозу і Олексію, і всій нашій родині. Це загроза від зухвалого бандита, упивающегося своєю безкарністю.
Я не боюся.
Єдине почуття, яке я відчуваю до Золотого - презирство. Я зневажаю його як злодія і боягуза.
Він - боягуз, тому що випустив своє «звернення» саме в той момент, коли мій чоловік під арештом і не може не те що відповісти, а навіть подивитися «звернення».
Він - боягуз, тому що для свого ролика вирядився то як генерал латиноамериканської хунти, то як вождь племені Тумба-Юмба. Хоче нам всім показати, який він крутий і що має цілу армію для захисту особистих інтересів своїх господарів і себе. Хоча ця армія існує на наші податки.
Він - боягуз, бо так і не відповів на жодне із звинувачень у корупції, висунутих ФБК і підкріплених залізними доказами.
Наша родина вже багато років живе так, що обшуки, арешти і загрози стали буденністю.
Ну от зараз ще один шахрай загрожує. Одним більше, одним менше - яка різниця.
Я їх не боюся. І всіх закликаю не боятися.
Ось моя відповідь. А Олексій відповість, коли вийде."

View this post on Instagram

Много хороших людей пишут мне и спрашивают, что я думаю по поводу «видеообращения» главы Росгвардии Золотова к моему мужу. Расцениваю ли как угрозу. Не боюсь ли за семью. Отвечу здесь. Конечно, я расцениваю это как угрозу и Алексею, и всей нашей семье. Это угроза от наглого бандита, упивающегося своей безнаказанностью. Я не боюсь. Единственное чувство, которое я испытываю к Золотову - презрение. Я презираю его как вора и труса. Он - трус, потому что выпустил свое «обращение» именно в тот момент, когда мой муж под арестом и не может не то что ответить, а даже посмотреть «обращение». Он - трус, потому что для своего ролика вырядился то ли как генерал латиноамериканской хунты, то ли как вождь племени Тумба-Юмба. Хочет нам всем показать, какой он крутой и  что имеет целую армию для защиты личных интересов своих хозяев и себя. Хотя эта армия существует на наши налоги. Он - трус, потому что так и не ответил ни на одно из обвинений в коррупции, выдвинутых ФБК и подкрепленных железными доказательствами. Наша семья уже много лет живет так, что обыски, аресты и угрозы стали обыденностью. Ну вот сейчас еще один жулик угрожает. Одним больше, одним меньше - какая разница.  Я их не боюсь. И всех призываю не бояться. Вот мой ответ. А Алексей ответит, когда выйдет.

A post shared by @ yulia_navalnaya on


Нагадаємо, що керівник Росгвардії, генерал армії Віктор Золотов викликав на дуель засновника Фонду боротьби з корупцією Олексія Навального, після публікації розслідування про завищені ціни на продукти, які закуповуються для відомства. Відповідне відеозвернення Золотова було опубліковано 11 вересня на каналі Росгвардії.

Як повідомляв раніше "Знай.uа", плавець викликав на дуель прихвосня Путіна.


Також "Знай.uа" писав, що у Росії почалися масові арешти прихильників Навального.