Відрубати півдержави: Московський патріархат хоче поласувати Лівобережною Україною

поділитись
Протоієрей Російської православної церкви Всеволод Чаплін зробив заяву, що Росія повинна вимагати згоду країн Заходу на захоплення РФ частини України за відмову від підтримки президента Сирії Башара Асада

Росії доведеться пожертвувати Москвою і Санкт-Петербургом і домагатися в переговорах з США обміну президента Сирії Башара Асада на Україну.

Таку заяву висловив екс-спікер Російської православної церкви, протоієрей Всеволод Чаплін в своєму пості на Facebook:

"Йдуть інтенсивні переговори з американцями щодо Сирії. І головне тут – не проміняти на страхи волю, майбутнє, самостійність Росії і її місце у світі. І мову треба вести не лише про Сирії і не тільки про Близькому Сході. Вимагають усунути Асада – можна на це піти, але забезпечити обрання ще більш жорсткою фігури або поділ Сирії на кілька етноконфесійних держав... Проте натомість треба в ультимативній формі заявити, що ми застосовуємо щодо Києва і всієї нинішньої лівобережної України ті ж принципи захисту співгромадян і співвітчизників, що були застосовані в Криму".

Протоієрей також підкреслив, що Росії буде тільки краще, якщо її найбільші міста знищать в результаті війни з Заходом.

Підсумувавши, Чаплін також сказав:

"Потрібно дати зрозуміти: на відміну від американців, ми абсолютно не боїмося руйнування великих міст. Чого боятися людям, що живуть вічністю? Москвичам і пітерцям рекомендую за найближчі два-три дні сповідатися і причаститися. А глибинна Росія без мільйонників, з їх кислотної піною, тільки краще жити буде".

Також нагадаємо, що духовенство Української православної церкви Московського патріархату займає відверто ворожу позицію щодо конфлікту на Донбасі.

Про це заявивши протоієрей, перший заступник голови Синодального управління військового духовенства Тарас Мельник.

"Сьогодні хочуть показати, що між Київським патріархатом та УГКЦ з одного боку і УПЦ МП з іншого є релігійне протистояння. Немає релігійного протистояння. При Міністерстві оборони ще в 2008 році була створена рада душпастерської опіки, до якої увійшли ключові релігійні організації України. Але коли почалася війна, Київський патріархат неодноразово піднімав питання про те, що потрібно не виключити, а відсторонити Московський патріархат з цієї заради, тому що вони сьогодні працюють не на об'єднання нашої країни, а на іншу сторону", - підкреслив священнослужитель.

Дивіться відео про подробиці діяльності РПЦ.

 

Автор матеріалу: 
Катерина Санлитова
Теги: 
РПЦ, Сирія, Левобережная Украина
Накануне стало известно, что главой Первого управления организации досудебных расследований Главного бюро расследований (ГБР) уже завтра может стать 32-летний Шевцов Евгений Александрович
0
0
17:33 19.07.2018
Питання ціни та якості палива для київського комунального транспорту є одним з ключових. Як підприємство працює з постачальниками, як перевіряє якість продукту, та про те, чому ростуть ціни на проїзд - в інтерв'ю генерального директора КП «Київпастранс» Дмитра Левченка.
0
0
16:25 19.07.2018
Мова йде про перегляд контрактів між "Газпромом" і європейськими споживачами
0
0
15:50 19.07.2018
Європа застосувала обмеження до українських товарів
0
0
15:21 19.07.2018
Згадаймо все хороше, що зробив Кличко для українців, у цей день
0
0
13:05 19.07.2018