У світових ЗМІ не закінчуються новини про партію кокаїну із символікою правлячої партії Російськї Федерації "Єдина Росія", що знайшли у Бельгії, а в мережі продовжується бурхливе обговорення ситуації.

Так, про гучний скандал висловився відомий російський журналіст і публіцист Олександр Невзоров, - повыдомляє Politeka.

Невзоров ще раз переповів, як напередодні бельгійська поліція вилучила кілька тонн брикетованого кокаїну, розфасованого в упаковки з символікою "Єдиної Росії".

"Взагалі, вся ця ситуація, вона дозволяє по-іншому поглянути на цю партію, набагато більш оптимістично", – вважає журналіст.

Популярні новини зараз

Злодії обчистили квартиру киянки, поки вона була на кухні - "Ви нас топите!"

Дівчина з найбільшими сідницями засунула пляшку в труси, ледь не тріснули

Тіна Кароль розповіла про важливі зміни в житті: "Більше не хочу думати про втрату"

Студентка вийшла заміж за 80-річного чоловіка і виглядає щасливою: закохалася без пам'яті

Показати ще

Він з іронією зауважив, що тепер до "Єдиної Росії" навіть почав "краще" ставитися, оскільки раніше він вважав, що всі члени партії регулярно приймали нафталін.

"Звичайно, залишилися питання щодо пакетиків. Незрозуміло, це добова доза, разова? Всі виправдання, які звучать, вони всерйоз прийняті бути не можуть. Зрозуміло, що це якийсь сухий партійний пайок. Зрозуміло, що він не доїхав і тому в Державній думі, там все дуже сумно. Там люди повзають просто як отруєні мухи … Ніякої законодавчої активності немає", – продовжив журналіст.

Він зазначив, що пакетики не дійшли до адресатів і це гостро відчувається по всій Росії, а найсильніше – у місті Псков, де місцевий депутат-єдинорос почав чудити.

"Там уже триматися не можуть. І місцевий головний єдинорос, перебуваючи в стані, який наркологи називають абстинентний синдром, він обклеїв Псков плакатами "Вороги народу", але чомусь на ці плакати розмістив свою власну фотографію. Але це пояснюється просто – що, загалом, пакетики до адресатів не дійшли, і це зараз ми всі відчуємо", – пожартував Невзоров.

Він окремо підкреслив, що після такого скандалу голова "ЄР" Дмитро Медведєв мав би звернутися до своїх однопартійців. На думку Невзорова, російський прем’єр-міністр міг би в черговий раз блиснути своєю коронною фразою, трохи змінивши її зміст.

"Але оскільки він тоді пропав, то я можу звернутися до "Єдиної Росії" з наступними словами: "Хлопці, коксу немає, але ви тримайтеся", – додав журналіст.

Нагадаємо, у четвер ввечері, 30 серпня, помер Володимир Матвієнко - чоловік спікера Ради Федерації Росії Валентини Матвієнко.

Як повідомляв Знай.ua, в Росії на великому заводі, який працює на оборону країни, стався вибух. Рятувальники не можуть знайти всіх жертв.

Також Знай.ua писав, в одному з міст Російської Федерації жителів застала зненацька незвичайна стихія. На їх голови раптово посипався дощ, а посипався тому, що він був не з води, а з клопів. Таке природне явище неабияк здивувало місцеве населення, такого не бачили там вже десятки років.