Такі заходи необхідні для здійснення контролю на морському кордоні України.


Державна прикордонна служба України зробить більш потужним патрулювання в акваторії Азовського і Чорного морів, перенаправивши туди приблизно 270 спецназівців. Така інформація стала відома виданню Aif.ua від голови Держприкордонслужби України Петра Цигикала.


Так, Україна займається посиленням власної присутності в акваторії Азовського і Чорного морів. 270 осіб залишаться на службі в підрозділах акваторії. Він повідомив, що до кінця поточного року кількість особового складу спецназу Держприкордонслужби зросте до 1000 чоловік, які будуть служити по всьому периметру держави.


"Потрібно усвідомлювати, що ми зобов'язані гідно відповісти, у разі виникнення форс-мажорних ситуацій", - зазначив Цигикал.

Популярні новини зараз

Ідеальний Льоша з "Холостячки" став батьком: "Можете вітати"

ПриватБанк роздає дані українців, як на ярмарку: новий номер вже не допоможе

Леся Нікітюк з мамою здивували українців: як дві краплі

Молода Українка загинула на заробітках в Чехії, гарувала заради сина: "Давидчик більше не обійме маму"

Показати ще


До цього також повідомлялося, що в Азовське море були спрямовані катери ВМФ, надані українській стороні США. Держдума РФ прийшла в обурення від цієї звістки, а один депутат зазначив, що кораблі виявляться надалі "музейними експонатами".


Раніше з'ясувалося, що український флот йде в Азовське море. Йдеться про посилення військово-морської присутності України в акваторії. Мета – захист національних інтересів. Таке рішення було прийнято на засіданні РНБО. Було заплановано створення корабельно-катерного угруповання ВМС, розвиток відповідної інфраструктури. До того ж, планується забезпечення підрозділів берегової бригади новими високоточними ракетами.


Також Знай.UA писав про те, що модель броньованих катерів, виставлених українською стороною в акваторії Азовського моря – "Лубни" (проект "Гюрза-М"). Як зазначається, скоро прийде поповнення з подібної техніки.


Знай.UA писав про те, що Україна планує привласнити Азовському морю статус "міжнародної водойми", щоб гарантувати можливість перебування в його водах іноземних судів, які могли б надати підтримку українській стороні в захисті її національних інтересів, що порушуються РФ.