У вівторок, 26 вересня, в італійському місті Конельяно (регіон Венето), унаслідок аварії на виноробчому підприємстві, на асфальт витекло 30 тисяч літрів ігристого вина просекко. Така інформація з'явилася від місцевого видання Quotidiano.

Інцидент стався на підприємстві в Фонтанеллі, близько міста Тревізо, де роблять вино просекко високої якості. Силоси, в яких зберігалося вино, виявилися переповненими і напій почав литися на асфальт.

У цілому "померло" приблизно 30 тисяч літрів вина.

Відеозапис "винного повеню", який був знятий одним із співробітників підприємства, що став очевидцем того, що сталося, миттю розлетівся по соцмережам.

Conegliano: troppo mosto nel Silos , tracimano 30 mila litri di Prosecco !!

Geplaatst door L'enoteca Zanardo Giussano op Dinsdag 25 september 2018

Зазначається, що причина аварії досі невідома.

Раніше з'ясувалося, що вино - відмінний засіб для схуднення. Так, в мережі з'явилася винна дієта, яку винайшли дослідники-дієтологи з Великобританії. Дієта складається з декількох продуктів, а також зі звичайного столового вина як основної складової.

Наголошується, що даний вид дієти був опублікований ще в 1962 році в одному з журналів. Так, дієта підійде тим, хто веде не надто активний спосіб життя, не має багато справ і роботи. Зазначається, що загальна енергетична цінність дієти становить 1200 калорій, а також покриває всю необхідну норму вітамінів і поживних речовин для організму.

Проте вчені все ж наполягають, що звичайне правильне харчування, підібране за якістю, кількістю і регулярністю, підійде набагато більше будь-яких дієт.

Нагадаємо, раніше через вино були побиті молоді люди на Андріївському узвозі в Києві. Як відзначають постраждалі, до них пристали 5-6 чоловік в балаклаві і з пістолетами, зазначивши, що їм не подобається зовнішній вигляд хлопців, те, що вони не п'ють пиво, а також, що вони нібито цілувалися.

Постраждалі розповіли, що вони не могли втекти, так як на них було направлено зброю, а після того, що сталося написали зверненя в правоохоронні органи. Фотографії знівечених облич жертв нападу вразили соцмережі.

Також раніше Знай.UA писав про те, як церква у Середньовіччі привчила людей до вина.

Окрім цього, Знай.UA розповідав про скандал з вином у Франції.