У мережі набирає обертів скандал, пов'язаний з приїздом в одне з російських міст наближеного Путина. А саме Дмитра Анатолійовича Медведєва.

На днях голова уряду РФ Медведєв відвідав підмосковне місто Красногорськ. І до його візиту місцева влада підготувалися грунтовно. А це означає, що не тільки смачно нагодували, але і прибрали з міста все те, що може засмутити наближеного до президента.

Медведєв прилетів туди на вертольоті і до його візиту в місті вирішили позбутися від відомого в Красногорську графіті із зображенням Сергія Бодрова молодшого. При цьому частково, вибірково.

На одній зі стін багатоквартирного будинку зображено портрет актора в його знаменитої ролі з фільму "Брат-2" Данила Багрова і поруч була знаменита цитата з культової стрічки "Сила в правді".

Проте до приїзду високого гостя знамениту фразу вирішили зафарбувати сірою фарбою. Спочатку ніхто не зрозумів, чому Медведєву не сподобався напис, були версії, що він не поділяє даний слоган. Як і ті, що місцевій владі не захотілося скандалу.

Як стало відомо, два дні тому, Служба протоколу визнала напис політичним і замалювала написану фразу "Сила в правді". Місцеві жителі обурені подібним вчинком і назвали його маразматичним.

Раніше повідомлялося, що відомий російський музикант-видеоблогер Enjoykin порадував своїх шанувальників новим шедевром. Так, Enjoykin на своєму каналі в YouTube виклав кліп "Брат".

Користувачі мережі відразу заявили, що композиція "пробирає до сліз" і має вийти в тренди відеосервісу.

Ролик Enjoykin — це трихвилинна історія, в якій підібрані кадри з фільмів "Брат" і "Брат-2" з Сергієм Бодровим у головній ролі.

Нагадаємо, Enjoykin новим кліпом показав, у чому ж сила. Новому відео напророкували неймовірні рейтинги, вам варто на це подивитися.

Як повідомляв "Знай. ua", шахраї довели вдові Бодрова, що сила явно не в правді. У Світлани Bodrovoj вкрали півмільйона.

"Знай. ua" писав, що в окупованому Криму збунтувалися проти путінського режиму. Почалася гостра критика на адресу Путіна.