Відомий скелелаз, якого називають французькою Людиною-павуком забрався на найвищу будівлю Лондона. Йому не один раз погрожували штрафами і ув'язненням. Але на цей раз йому не звільнитися від реального покарання.

56-річний Робер відомий у світі тим, що підкорює найвищі будівлі світу. І найчастіше робить це без страховки. Так, на його рахунку вже більше 80 сходжень і рекорд у Книзі Гіннесса.

Ален забирався на хмарочос Бурдж-Халіфа в Арабських Еміратах і долав абсолютно гладкий фасад вежі "Федерація" в Москві.

"Це фокусує розум. Якщо ви голитеся або готуєте, ви можете думати про безліч різних речей. Але коли ви піднімаєтеся на висоту, піддаючи своє життя небезпеці, ви точно будете зосереджені", - розповідає Людина-павук.

У четвер, 25 жовтня, Робер підкорив чергову вершину. Французький скелелаз заліз на вежу Heron Tower в Лондоні. Це хмарочос заввишки в 230 метрів.

За сходженням спостерігали численні перехожі, публікуючи в соцмережах фото і відео.

Весь підйом у "людини-павука" зайняв 50 хвилин. Цього разу він також обійшовся без будь-якого спорядження і страховки.

Ален розповів, що це був не самий складний його підйом, однак і не "найвеселіший".

Після кожного такого підйому скелелаз готовий, що його може затримати поліція. При цьому його часто ловлять копи, хоча про свої плани він ніколи не розповідає.

В Лондоні його взяли під варту і звинувачують у порушенні громадського спокою.

На цей раз французького скелелаза засудили до п'яти місяців в'язниці і штрафу в 5,5 тисяч фунтів.

Нагадаємо, французька людина-павук пішов на подвиг з-за Кім Чен Ина. Протягом життя він підкорює самі найбільші хмарочоси в світі.

Як повідомляв "Знай. ua", ці місця виявилися для людини менш доступним, ніж космос. Місця на планеті, залишилися невивченими.

"Знай. ua" писав, що збройні окупанти відкрили сафарі на туристів у Криму. Люди масово скаржаться на утиски, кричущі заборони і багато іншого.