Французьку дівчинку Каеде Убер називають єдиною спадкоємицею Ванги. Два роки тому вона озвучила пророцтво, котре стало відомим тільки нещодавно. Стосується воно ситуації у світі і в РФ зокрема.

Її народження передбачила сама болгарська віщунка, заявивши перед смертю, що "друге пришестя унікального дару" обов'язково буде. В езотеричних колах вважається, що душа Ванги вселилася в тіло цієї дівчинки, яка буде бачити так, як бачила знаменита болгарська ясновидиця.

Ванга
Ванга

"Хвороби і війни не знають кордонів", - заявила дівчинка.

Популярні новини зараз

В'ячеслав Узєлков підставив свою голову під удар заради "Зважених та щасливих": "Був найкращим..."

Зірка "Кварталу 95" Олександр Пікалов розлучився з кумою Зеленського після 18 років шлюбу: залишив їм з сином будинок

Учасниця "Холостяка" Яна Станішевська поділилася легким рецептом Київського торта - "Не такий страшний..."

Микита Джигурда на шоу Максима Галкіна згадав про своє коріння та заговорив солов'їною: "Не помре дух України"

Показати ще

Дівчинка додала, що біда у вигляді страшної хвороби від якої немає ліків, почне розширюватися з Гонконгу, після чого південно-східний грип може оголосити війну всьому світу. Вона радить взагалі нікому не їздити у Росію, тому що там смертельний вірус розповсюдиться найбільше.

Дональд Трамп та Володимир Путі
Дональд Трамп та Володимир Путі

Цікаво, що з пророцтвом самої Ванги, в 4599 люди "знайдуть безсмертя", але перед цим вони пройдуть через жахливі випробування. У 2088 році з'явиться вірус, який буде вбивати миттєво. Це значно зменшить чисельність людей на планеті. Ніякі ліки не зможуть врятувати людство. "Протиотрута" буде розроблена тільки через три століття - в 3404 році.

"Людей будуть вбивати. Буде дуже багато крові. Буде багато людей і загиблих. Араби принесуть смерть", - напророкувала дівчинка.

Дивіться: Таємниці Ванги: що приховувала провидиця і чого очікувати Україні?

Нагадаємо, Путін стягнув ядерні ракети до кордону з Україною.

Як повідомляв "Знай.ua", переможець "Битви екстрасенсів" приручив монстра. Також "Знай.ua" писав, екстрасенс назвав дні янгола-охоронця.