В Лондонському зоопарку в результаті бійки двох тигрів загинула суматранська тигриця на прізвисько Мелаті. 10 днів тому в Лондон доставили тигра-самця по кличці Азім з данської сафарі-парку в надії, що він стане партнером для тигриці Мелаті, яка вже давно живе тут.

Привезеного тигра кілька днів тримали в окремому вольєрі, аби він звик до нового місця, а потім тигрів представили один одному, передає Бі-бі-сі.

Незважаючи на всі заходи безпеки, відразу між тваринами виник конфлікт, обидва тигри повели себе вкрай агресивно, і в результаті Мелаті отримала безліч поранень. В заяві зоопарку кажуть, що Азім був негайно переведений в окремий вольєр. 10-річну тигрицю, незважаючи на зусилля ветеринарів, врятувати не вдалося.

"Наші зусилля зараз зосереджені на турботі про Азіма в цей важкий час, - йдеться в заяві зоопарку. - Всі співробітники зоопарку страшенно засмучені".

Популярні новини зараз
Оплата за газ більше не "витягатиме" останні копійки: у кого з українців поменшає платіжок Українцям дали лише 5 днів, щоб зробити це Тарифний удар, звідки не чекали: українцям анонсували чергове подорожчання Жінки зізналися, яка ідеальна довжина має бути в чоловіка
Показати ще

7-річний Азім був доставлений в Лондонський зоопарк в рамках загальноєвропейської програми розмноження тигрів з метою збереження зникаючих видів. Вітаючи його поява, зоопарк описував його так:

"Гарний, впевнений у собі звір, відомий ввічливим ставленням до тигриць".

Зоопарк висловлював надію, що він стане ідеальним партнером для Мелаті. Інший самець виду суматранських тигрів, Джей-Джей, який був батьком сімох тигренят, які народилися у Мелаті, 30 січня був переведений у французький зоопарк.

У 2013 році Мелаті народила двох тигренят, але одне з них впало в басейн і потонуло. В лютому 2014 року Мелаті народила трьох тигренят, у червні 2016 року - ще двох.

Суматранський тигр, який мешкає в природних умовах в лісах і джунглях індонезійського острова Суматра, вважається підвидом на межі зникнення і внесений в список загрозливих видів Міжнародного союзу охорони природи. Ареал тигра на Суматрі стрімко скорочується із-за активного розширення господарської діяльності людини. В даний час їх популяція, за різними оцінками, налічує всього близько 300 особин. В неволі ці тигри можуть жити до 20 років.

Факти про суматранських тигрів: Суматранський тигр - найбільший з п'яти підвидів тигра, з самими вузькими чорними смужками на шкурі Рев суматранського тигра може бути таким гучним, що його чути на відстані до 3,2 км При укусі такого тигра розвивається тиск еквівалентний 450 кг Суматранський тигр здатний здійснювати стрибки до 10 м у довжину з сидячого положення Знахідки викопних останків в Китаї свідчать, що подібні водилися тигри там 2 млн років тому.

Нагадаємо, добровольці 17 днів шукали загублену собаку, історія закінчилася несподівано.

Раніше Знай.uа повідомляв, кішка з рідкісною генетичною патологією закохала в себе людство.

Також портал Знай.uа писав У Святошинському райуправлінні поліції прийняли на роботу папугу.