У Москві, у віці 83 років пішов з життя радянський і російський актор театру і кіно, заслужений артист Російської Федирации - Леонід Сенченко. Про це першими повідомила прес-служба академічного театру імені Моссовета.

"І знову сумні новини. Театр імені Моссовета з глибоким сумом повідомляє, що 17 лютого 2019 року на 84-му році життя помер заслужений артист Росії Леонід Кузьмич Сенченко", – повідомили працівники театру.

Леонід Сенченко зіграв більше 20 ролей на сцені театру, часто з'являвся на блакитних екранах у фільмах-виставах, рідше просто у фільмах.

З 1996 року можна було спостерігати Сінченко на сценах театру і кіно. За півстоліття служби театру Сенченко створив цілу галерею яскравих і різнопланових характерів у виставах, які важко уявити без його участі.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль приголомшила екстримом з 11-річним сином: "Ти тільки акуратно"

Андрій Данилко похвалився неабияким досягненням - Вєрка Сердючка стала найкращою

Молодий патрульний загинув у ДТП на мотоциклі, сумує вся Україна: залишилася дружина і двоє дітей

Пішов з життя відомий радіоведучий після двотижневої коми: "На голову впала..."

Показати ще

"Рука об руку гри на сцені театру з корифеями моссрядянської сцени, молодий актор пройшов чудову школу професійної майстерності. І донині спостерігаючи записи його гри можна без докорів совісті сказати, що він відповідає рівню своїх зіркових партнерів. Він зміг винести і перейняти одну дуже важливу річ в житті актора - робота в ансамблі", – розповіли в театрі.

Леоніда Сінченко неможливо не помітити в ході розвитку подій фільму. Його харизма і магнетизм залучають з перших слів. За всю свою тривалу і цікаву життя він зіграв у 15 фільмах.

Найбільш яскравим ми його бачимо в таких фільмах-виставах як:

"Трефовий король"

"Небо - земля"

Нагадаємо, раніше "Знай.ua" ", писав про смерть модельєра світового рівня - Карла Лагерфельда. Зірки і фани оплакують втрату, а модельний будинок Chanel тепер обходиться без свого креативного директора. Друзі Карла розповіли, що він перегорів як лампочка від раку підшлункової залози.

Так само "Знай.ua" повідомляв про одкровення матері Децла. Вона розповіла, що стало причиною смерті реп-виконавця. Фанати не стримувалися на похоронах.

Раніше "Знай.ua" інформував про розповідь подруги Децла і ненависть до призидента Росії.