Поліція Бангладеш застрелила двадцятип'ятирічного чоловіка, який намагався викрасти один з рейсів місцевих авіаліній за допомогою іграшкового пістолета.

За даними правоохоронців, на цей відчайдушний вчинок горе-терориста підштовхнули проблеми з дружиною, пише Daily Mail.

У неділю бангладешець захопив у заручники членів екіпажу рейсу Biman Bangladesh Airlines BG 147 і зажадав зв'язати його з прем'єр-міністром Бангладешу Шейхой Хасиной. 

Захоплений літак

В результаті чого літак, який прямував з Дакії а Об'єднані Арабські Емірати провів екстрену посадку в Читтагонгі. Чоловік стверджував, що при собі у нього є бомба, і в разі відмови співпрацювати, він активує її.

Як повідомляє прес-служба поліції, неврівноважена поведінка чоловіка і відмова від переговорів змусило команду спецназу діяти не роздумуючи.

Після ліквідації загарбника літака експерти підтвердили, що пістолет виявився іграшковим, а огляд льотного судна не виявив наявність бомби. 

Заручниками засмученого чоловіка стали 142 пасажири. В результаті проведення операції ніхто з них не постраждав.

Зараз влада Бангладешу намагається з'ясувати, яким чином чоловікові вдалося пронести на літак нехай навіть фальшиве зброю через систему безпеки в міжнародному аеропорту Хазрат-Шахджалал в Дацці.

"Обдурити таку систему безпека практично неможливо, так як система розроблена Міжнародною організацією цивільної авіації", — пояснює експерт.

Фотографії літака на злітно-посадковій смузі міжнародного аеропорту Ша Аманат прикрасили передовиці всіх місцевих газет.

Момент звільнення заручників

Нагадаємо, турецька поліція заарештувала жінку, яка робила ін'єкції відбілювача і мила власної дочки Айлюль, тому що не любила дівчинку.

Як повідомляв портал "Знай.uа"в Рівно діє секта "Коло слухачів", лідер якої називає себе Ісусом Христом.

Також "Знай.uа" писав, що про моторошну історію культу Судного дня, де калічили і розбещували послушників.