Сотні людей відправилися в невелике містечко Петоскі на північ Мічигану, щоб побачити рідкісне видовище — скульптуру Ісуса Христа в натуральну величину на хресті, яка розташована в озері Мічиган.

У минулому році триметровмий релігійний символ з мармуру вагою 900 кг опинився поза візуальної досяжності через сувору погоду. Тоді двохтисячному натовпу довелося повертатися додому ні з чим, пише Daily Mail.

У цьому році також не було жодних гарантій, що відвідувачі побачать мармурового Христа, але на цей раз їх молитви були почуті, а погода виявилася більш прихильною.

Гігантське розп'яття, розташоване в озері Мічиган

Озеро Мічиган покрилося щільною кіркою льоду, і робочим довелося пробити дірку через лід, щоб близько 1200 туристів змогли побачити гігантського Ісуса, зануреного під воду.

На колосальному розп'яття на хресті зображена скульптура Христа. Вважається, що це єдина статуя такого роду в світі, розташована в озері.

Інші схожі скульптури зустрічаються по всьому світу, проте найвідоміша розташована на дні моря, в бухті Сан-Фруттуозо.

Мічиганська скульптура Ісуса Христа розташована приблизно в 360 метрів від берега на дні затоки Літтл Треверс.

Історія про те, як статуя потрапила туди, настільки ж захоплююча і трагічна, як і саме видовище.

Гігантське розп'яття в озері

Розп'яття було зроблено в Італії на замовлення родини 15-річного хлопчика, загиблого в 1956 році на фермі поблизу Мічигану.

Але неназвана сім'я дізналася, що статуя була пошкоджена, і зажадала створити нову.

Бракована скульптура Христа пізніше була куплена членом місцевого дайвінг-клубу, який помістив його на дно озера Мічиган в пам'ять про дайвер, який потонув у озері.

З тих пір статуя стала святинею в честь тих, хто загинув на воді. Перший публічний перегляд кумира відбувся в 1986 році.

Дивіться також: Статуя Христа під водою

Нагадаємо, археологи з Тулейнского університету знайшли в Перу масове місце поховання XV століття, де зберігаються сотні останків дітей і лам.

Як повідомляв портал "Знай.uа", експерти засумнівалися в тому, що картина "Спаситель світу" належить пензлю великого італійського художника та вченого Леонардо да Вінчі. 

Також "Знай.uа" писав, невідомі увірвалися в одну з церков Дубліна і осквернили святині і останки.