Терорист, який розстріляв 49 людей в Новій Зеландії, у своїх погрозах, викладених у маніфесті, згадував Україну.

Цю інформацію повідомив на свої сторінці у Facebook муфтій Духовного управління мусульман України "Умма" Саїд Ісмагілов.

"У "маніфесті" терориста, що вбив сьогодні мусульман в мечеті в Новій Зеландії, згадується Україна, і відповідно загрози адресовані, в тому числі, і мусульманам України: "You will find no reprieve, not in Iceland, not in Poland, not in New Zealand, not in Argentina, not in Ukraine" / "Ви не знайдете спокою ні в Ісландії, ні в Польщі, ні в Новій Зеландії, ні в Аргентині, ні в Україні". Саїд Ісмагілов

Теракт у Новій Зеландії

Крім того, муфтій підкреслив, що у зв'язку зі згадуванням терористами України на сьогоднішньому джума-намазі "прихожани були надзвичайно стурбовані, а дехто взагалі не прийшов на молитву, очікуючи, що теракт може повторитись і в Україні".  

"Перед молитвою до мене підходили чоловіки, та питали чи є в нас якісь заходи безпеки, чи викликали ми поліцію або Національну гвардію для охорони мечеті, чи є напоготові джгути та медикаменти, та що робити, як раптом почнуть нас вбивати? Сьогоднішні події та погрози були настільки неочікуваними, що ми, навіть, не встигли продумати заходи безпеки". Саїд Ісмагілов

Теракт у Новій Зеландії

"Маю надію, що в Україні ніколи такого не станеться, проте дивно, чому терористи згадали зі 195 країн світу, лише п’ять країн, і нашу Україну в тому числі?". Саїд Ісмагілов

Нагадаємо, що австралійського Брейвіка спіймали. Поліцейські повідомили, що більше не шукають підозрюваних.Очевидно, що 28-річний Брентон Таррент вже у них в руках.

28-річний Брентон Таррент, терорист

За попередніми даними поліції, разом із спільниками Таррент влаштував масовий розстріл в мечетях Аль-Нур і Линвуд міста Крайстчерч.

Як повідомляв портал Знай.ua, у польському місті Вроцлав стався кривавий інцидент. Відомо, що в торговому центрі під час жорсткої суперечки чоловік з ножем напав на свого опонента. Від отриманих поранень чоловік помер. 

Також Знай.ua писав про те, що  в аеропорту "Київ" шукали бомбу. Після перевірки та не виявлення небезпечних предметів, летовище продовжило роботу у звичайному режимі.