В сирійській провінції Дейр-ез-Зор військовослужбовці РФ попали в засідку бойовиків.

Про це передає BBC.

Як каже родич одного з офіцерів, 22 лютого машина УАЗ, в якій пересувалися військові РФ, потрапила в засідку біля міста Аль-Маядін. У машині був майор і два полковники. Міністерство оборони Росії ніяк не коментує цю ситуацію.

Батькам одного з них — майора Сухроба Карімова   повідомили про подію і попросили з'явитися у військовий госпіталь імені Бурденка, щоб здати тест ДНК. Але результати не збіглися.

«Скоро місяць буде, як він [Карімов] пропав безвісти», — говорить один з родичів.

Поки імена інших військових, які перебували в машині, невідомі. Міністерство оборони ситуацію не коментує.

Варто нагадати, що Координатор групи "Інформаційне опір" Дмитро Тимчук стверджує, що російське командування мовчить про будь-якої інформації з приводу професіоналізму своїх бойових загонів.

А також приховує їх втрати на Донбасі.

Про це Тимчук поділився на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, "Інформаційне опір" володіє інформацією про те, що 22 лютого 2019 року на території Сирії загинули четверо військовослужбовців збройних сил Росії. Серед загиблих – полковник Альберт Омарів, командир 3 окремої бригади спеціального призначення (дислокується в російському місті Тольятті).

Ще ми писали про те, що Двоє найманців Путіна на Донбасі померли загадковою смертю. Як повідомив  блогер Necro Mancer в Twitter,  обставини їх смерті не з'ясовані, з високою ймовірністю це - небойові втрати. 

Перший померлий - Стовбур Сергій Вікторович (Луганськ, 19/04/1963), другий - російський найманець Едуард Смирнов з Санкт-Петербурга, який воював в Афганістані, Югославії, Сирії в складі ПВК Вагнер і на Донбасі. 

Нагадаємо, Український снайпер блискавично знищив "іхтамнєта": в мережі показали кадри дрона

Як раніше повідомляв "Знай.ua", Колишній кримський отаман Акімов розкаявся і відрікся від Путіна: розвалили все, якась біда

Також Знай.ua" писав про те, що Путіну відправили посилку з Горлівки: два автобуси мертвих окупантів