В суді стрілець, який вчинив бійню, не розкаявся у скоєному і під час фотозйомки показував нацистські жести.

Окружний суд Крайстчерча залишив обвинуваченого у вбивстві і стрільбі в мечеті 28-річного Брентона Тарранта за гратами до 5 квітня.

Передає видання Television New Zealand.

Наголошується, що засідання тривало всього хвилину. У залі суду Брентон Таррант "не показав каяття і під час фотозйомки демонстрував нацистські жести". 

За повідомленням поліції Нової Зеландії, Таррант є відповідальним за два напади на мечеті Крайстчерча.

"Зараз ми вважаємо Тарранта відповідальним за обидва напади. До дати наступного засідання суду йому будуть пред'явлені нові звинувачення, однак, які саме, буде визначати слідство", − кажуть у поліції.

У поліції також підкреслюють, що в країні посилена робота правоохоронних органів, особливо в таких місцях, як мечеті і біля громадських заходів,а у Крайстчерч додатково прибули 125 офіцерів.

Варто нагадати, що У Новій Зеландії невідомі влаштували стрілянину в двох мечетях міста Крайстчерч. В результаті теракту в Новій Зеландії 15 березня загинули щонайменше 49 людей, ще 48 отримали поранення. Нападниками були 3 чоловіків і жінка.

Новини про теракт в Новій Зеландії: після денної молитви в мечеті Аль-Нур і Лінвуд Масджид зайшли озброєні люди і почали стріляти. У цей момент в мечетях знаходилися 200 і 300 осіб. Стрілянина тривала близько 20 хвилин, кажуть свідки.

Один з озброєних чоловіків спочатку націлився на чоловічу кімнату, а потім перейшов до жіночої.

Нагадаємо, "Створити атмосферу страху і змін": опубліковано моторошний маніфест новозеландського терориста

Як раніше повідомляв "Знай.ua", Терорист з Нової Зеландії заговорив про Україну: ви не знайдете спокою

Також "Знай.ua" писав про те, що Розстріл в мечеті Нової Зеландії: винуватця десятків смертей затримали