Відома російська журналістка Божена Ринська дуже важко переживає смерть чоловіка.

Про це повідомляють ЗМІ.

Наразі вже відомо, що зовсім нещодавно її терміново госпіталізували через різке погіршення стану здоров'я.

При цьому вона продовжує ділитись з прихильниками думками відносно втрати близької людини. Вдова відзначила, що не хоче жити та найбільше хоче возз'єднатися з чоловіком Ігорем Малашенко, який наклав на себе руки в кінці лютого.

Варто відзначити, що після чергової госпіталізації вона дійсно виявилася на грані загибелі і навіть перенесла клінічну смерть.

Разом з тим варто відзначити, що політолог і колишній медіаменеджер Ігор Малашенко знайдений мертвим в Іспанії у віці 64 років.

Ігор Малашенко був одним із засновників НТВ, а також генеральним директором РДТРК "Останкіно". У 1996 році він був головним радником виборчої кампанії кандидата в президенти РФ Бориса Єльцина. У січні 1997 року пан Малашенко став одним із засновників ЗАТ "Медіа-Мост", був членом ради директорів компанії.

У 2001-2009 роках був гендиректором каналу RTVI. Малашенко очолював передвиборний штаб телеведучої Ксенії Собчак, яка балотувалася в президенти Росії в 2018 році.

Дружиною Ігоря Малашенко була колишній художній директор галереї "Манеж" Олена Малашенко. Про непростий шлюборозлучний процес з нею останнім часом багато писала нова дружина Ігоря Малашенка журналістка Божена Ринська.

Крім того варто відзначити, що скандальна російська журналістка Божена Ринська жорстко висловилася на тему поведінки дітей у пасажирському транспорті. Заява з'явилася після того, як Ринських подивилася ролик з дитиною, яка плаче на борту літака.

"Я б цю дрібну тварюку удавила б на**р. Або б, зірвавшись, в плед літаковий закатала, раз мама нічого не робить. Якщо дитина настільки несамовито хвора, не**й літати. З буйнопомішаними не літають. Їх у клітках тримають. І якщо у цього бастарда поведінкові проблеми, то я не розумію, при чому тут інші пасажири", - зауважила журналістка.

Нагадаємо, мертвий Кобзон вляпався у секс-скандал.

Як повідомляв "Знай.ua", Газманов під час концерту у "ДНР" провалився під сцену, відео.

Також "Знай.ua" писав, що Кіт Флінт роздав гроші перед самогубством.

Історія кохання Ігора Малашенка та Божени Ринської