У Чилі місцеві жителі зняли на відео дивний об'єкт у повітрі. Вони вважають, що це може бути НЛО.

Відповідне відео опублікував у соціальних мережах житель регіону країни Кокімбо.

Чоловік зафільмував величезну кулю у повітрі, яка світилася. Відео зробив з оглядових вікон найвищого пам'ятника в Чилі - 83-метрового Круз-дель-Терсеро Міленіо.

Популярні новини зараз

Портнов повідомив про арешт рахунків Порошенка: "З паршивої вівці..."

Зеленський пішов назустріч євробляхерам: Президент дав "зелене світло"

Порошенко влаштував цирк з "вдячною вчителькою" у порожньому вагоні: "Йо**не шапіто"

Головне за ніч: Зеленський "рубає голови", штрафи за мовний закон, загибель кандидата у депутати і таємниця глави АП

Показати ще

Частина користувачів вирішила, що це лише відблиски на склах або якісь відображення. Інші ж впевнені у неземне походження об'єкта.

Однак пізніше з'явилося і друге відео — вже від іншої людини.

Зазначимо, що нещодавно вченим вдалося виявити планету, умови на якій підходять для життя людей. Населення Землі зможе переселитися туди у разі, якщо наша планета стане непридатною для життя.

Об'єкт, на якому можливе життя, називається Титан — це супутник Сатурна. На думку Уеллонса, людству варто розглядати ще цей варіант, окрім Місяця та Марса.

Також ми повідомляли, що експерти прийшли до висновку, що прибульці навмисно встановлюють контакт із собаками, зневажливо ставлячись до людей. З'ясувати, чому відбувається саме так, поки не вдалося. Але фахівці висунули деякі припущення з цього приводу. Ймовірно, інопланетяни спілкуються з тваринами, щоб знищити людство. Якщо вони нападуть на нашу планету, то захочуть отримати життєво важливі ресурси. А люди стануть перешкодою.

Нагадаємо, вчені виявили в Чумацькому шляху екзопланету, яка поводитися досить дивно. Дослідники вважають, що в майбутньому вона може знищити на Землі все живе.

Як повідомляв портал "Знай.uа", на поверхні Марса зробили незвичайний знімок. На кадрах зафіксували невідомий об'єкт, який схожий на людину. Фото зробив робот космічного агентства Opportunity.

Також "Знай.uа" писав, статистика свідчить, що з кожним роком збільшується кількість людей з порушеннями психіки. Причиною цього можуть бути прибульці з таємничої планети Нібіру.