У суботу, 30 березня, прямо в переддень виборів президента в Україні, по світу прокотиться хвиля Години Землі. Люди по всій планеті в 20:30 вимкнуть світло на одну годину, щоб звернути увагу на необхідність об'єднання дій для збереження природи.

Всесвітня екологічна ініціатива покликана привернути увагу до проблем зміни клімату. Акція має намір акцентувати увагу людей на раціональному використанні природних ресурсів, передає pik.cn.ua.

Зазначимо, що кампанія "народилася" в Австралії, в місті Сідней в 2007 році. Тоді 2,2 мільйона домівок та організацій вимкнули світло на одну годину.

Знадобилася всього лише година, щоб ця подія стала світовою екологічною ініціативою, до якої приєдналися більше 100 млн людей у 35 країнах світу. З 2009-го року до акції приєдналася і Україна.

Популярні новини зараз

Лукашенко заявив про замах на нього і дітей, винні США: "Посадимо в льох"

Путінський бойовий флот підступно наблизився до берегів України

Пономарьов показав, яку дивну штуку носить замість маски: український Дарт Вейдер

Каменських і Потап заговорили про пристрасну історію кохання: "Я просто полетів"

Показати ще

Тема цьогорічної кампанії продовжує закликати встановити власний Connect2Earth, тобто відновити зв'язок з планетою і почати піклуватися про природу навколо.

Нагадаємо, що вчені встановили, що найближчі 25 років в Україні може відбутися незворотна екологічна катастрофа - закінчиться вся питна вода, вважають вчені.

Експерти з'ясували, що в останні роки без власних джерел води залишилося більше 800 селищ, а дрібні струмки і річки стрімко зникають з карт.

Як відомо, екологічна катастрофа характеризується надзвичайною швидкістю. Отже хаарктеризується небезпечною деструкційною зміною умов навколишнього середовища глобального або локального масштабу. Зазвичай екологічні катастрофи пов'язані з заподіянням значної шкоди навколишньому середовищу, загибеллю рослин, тварин і людей.

Як повідомляв портал Знай.uа, Керченська протока стала справжнім кошмаром для кораблів, причому не тільки з причини численних російських корит з агресивним екіпажем, але й небезпеки, яка прихована від очей під товщею води.

Також портал Знай.uа писав, що Азовське море менш прісне, ніж Чорне, бо тут постійно є приплив прісної води з річки Дон, пояснює перший заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Юсуф Куркчі.