Начальник кримських і донецьких терористів Володимир Путін та його беззмінний протеже Дмитро Медведєв побували в Царському Селі, де фотограф відобразив їх у досить дивних ідентичних позах.

Про це стало відомо завдяки повідомленням у Facebook Олексія Голубицького.

Відомо, що в середу, 10 квітня, Медведєв і Путін відвідали музей-заповідник Царське Село, який знаходиться в Санкт-Петербурзі. Фотографу, який перебував на зустрічі, вдалося зняти політиків в ідентичних костюмах і позах. Обидва з відсутніми поглядами стоять, схрестивши руки на паху, і слухають екскурсовода.

Путін і Медведєв - Синхронізація

Голобуцький постібався над дивним фото: "Коли двійник Путіна підмінив двійника Медведєва і забувши, на чиїй зміні, замість того, щоб заснути, став у звичну позу. В результаті, дивишся зверху — Путін і Медведєв. Дивишся знизу — два Путіна… Але з різними головами!".

Підписники з ним погодилися. "Синхронізувалися", — глузують в коментарях. Багатьох зацікавило, що саме так ретельно прикривають руками президент і прем'єр-міністр РФ. Інші звернули увагу, що фотограф не зафіксував ноги Путіна і Медведєва. "Не видно, які там підбори", — сміються коментатори.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що громадяни Росії з почуттям заздрості спостерігають за виборами президента в Україні. Про подібну демократію в країні вони можуть тільки мріяти. Про це заявила відома українська журналістка Яніна Соколова у своєму шоу "Вечір з Яніною Соколовою" на YouTube. Вона вирішила нагадати жителям держави-агресора, що вже близько двох десятків років у них не змінювалася влада.

Нагадаємо, Ткаченко пригрозив судом Порошенку: "Мені соромно за цього президента більше, ніж за Януковича".

Як повідомляв Знай.uа наближені до Путіна йдуть одні за іншим: подробиці загадкових смертей в Кремлі.

Також Знай.uа писав, у Порошенка прокоментували "зникнення" Путіна: замітають сліди.