Дядько герцогині Сассекської Меган Маркл, Джозеф Джонсон, який працює художником, показав дитячі знімки племінниці, що раніше ще ніде не публікувалися, повідомляє DailyMail.

Серед представлених фотографій Меган, є та перша, яка зроблена через кілька годин після її народження.

Новонароджена Меган з мамою і бабусею

В той час, як ми бачили багато знімків молодої Меган з її батьком Томасом і рідними з його боку, ця колекція відкриває нове вікно в часи, які вона ділила зі своїми родичами по материнській лінії, особливо з її матір'ю Дорією і бабусею Джанет Джонсон - жінками, які найбільше вплинули на неї.

"Мені здається, зараз саме слушний час, щоб світ побачив іншу сторону сім'ї Меган. І нехай всі вони помиряться і будуть приймати участь в житті одне одного", – сказав Джонсон.

Маленька Меган

Також, оприлюднені фото, де маленька Меган робить свої перші кроки. Фотографії показують щасливе, хоча іноді і бурхливе дитинство герцогині, з самих ранніх хвилин до підліткового віку і мають особливе значення для її сім'ї.

Меган робить свої перші кроки

"Бабуся Джанетт обожнювала внучку і допомагала виховувати її, поки мама Меган йшла на роботу" - розповідає Джозеф.

Меган з бабусею

В широкому інтерв'ю у Фресно, штат Каліфорнія, Джонсон відверто розповів про багато інших аспектів життя Меган, втаємничив, що Меган,за словами її матері, не страждає від своєї нової посади, любить «славу» і захоплється королівським життям і він не вважає, що у Меган важкий характер.

Дядько герцогині сподівається, що вона народить доньку, тому що хлопчик стане "великим випробуванням".

Нагадаємо, королева Єлизавета заборонила Меган Маркл носити прикраси її покійної свекрухи.

Як повідомляв портал Знай.ua, Меган Маркл привселюдно нагрубила відомому ведучому.

Також Знай.ua писав про те, що улюблениця британців дружина принца Вільяма Кейт Мідлтон отримала дивне прізвисько.