Епідемія бубонної чуми, яка у далекому 14-м столітті вбила понад 60 мільйонів осіб, вибухнула з новою силою на російському кордоні.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

Наразі вже відомо, що моторошна епідемія виникла на кордоні Росії та Монголії. Більше того вже є перші жертви моторошного вірусу. Місцева влада вже стигла ввести у регіоні карантин, робиться все можливе, щоб запобігти поширенню небезпечної хвороби.

Більше того офіційні російські відомства закликають росіян відмовитись від поїздок до Монголії чи наближених територій. Роскомнадзор також повідомив, що епідемія сталася через вживання сирого м'яса і внутрішніх органів бабака.

Популярні новини зараз

Злата Огневич відповіла на шпильку Олі Полякової про заміжжя

Людмила Балан в короткій спідниці переплюнула Тіну Кароль, знайшла синові іншу: "У доньки годиться"

Олена Кравець з "Кварталу 95" за мить з тигриці з напівоголеними грудьми перетворилася на дитину: "Ах яка"

Зірку серіалу "Моя прекрасна няня" поховали: донька ридала над труною, а Сергій Жигунов навіть не приїхав

Показати ще

"Ця тварина є основним резервуаром для збудника чуми на території вогнища, який є природним", - відзначили в Роскомнадзоре.

Варто нагадати, що медики з Великобританії назвали 8 ключових симптомів, пов’язаних з раком легенів. Зокрема, за словами фахівців у групі ризику не лише люди, які постійно палять, як це було прийнято вважати раніше, але багато інших причин.

При цьому вчені зазначили, що для вдалого лікування на важливому першому етапі потрібно розпізнавати перші ознаки смертельного захворювання та швидко розпочати лікування.

Нагадаємо, у мережі з'явилося фото оголошення одній із звичайних харківських лікарень. У ньому говорилося про те, що клініка проводить вакцинацію від грипу. Проте все виявилося не так просто. Мешканці Харкова обурені, що в лікарні хоча і можуть зробити вакцинацію, але там немає безпосередньо вакцини, яку кожен пацієнт повинен купити і принести самостійно. Особливо всіх шокувала детальна інструкція про те, як саме потрібно доставити її в кабінет лікаря. Квест замість звичайної сезонній процедури.

Як повідомляв "Знай.ua", приближення старості характеризує цілий ряд ознак. Зокрема, до них відносяться не тільки зовнішні зміни, але й ознаки порушень у внутрішніх системах організму.

Також "Знай.ua" писав, що вченим вдалося воскресити мозок, в якому зупинилися процеси життєдіяльності. Це означає, що у них вийшло хоч трохи, але обдурити таке невідворотну і сумну подію, як смерть.

Зеленский должен оправдать ожидания людей - посадить в тюрьму коррупционеров. Пальчевський