У столиці Росії Москві проходять масові протести через вибори в міську думу, які відбудуться 8 вересня. Між протестувальниками й правоохоронцями почалися сутички, заарештовано близько 200 осіб.

Про це на своїй в сторінці в Twitter повідомляє Радіо Свобода.

Читай Знай.uа оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

"На Тверській блокований тротуар."Маленький хлопчик поруч зі мною запитує маму: — Мамо, це війна? Ні, малюк, це перехід на Пушкінській...", — йдеться в повідомленні.

Зараз невеликі групи протестувальників починають викрикувати лозунги, але їх відтісняє ОМОН. Варто зазначити, що поліцейські діють жорстоко - б'ють людей кийками, кілька протестуючих отримали травми. Час від часу відбуваються затримання.

Причиною протесту стало те, що Московський міський виборчком відмовив усім кандидатам-самовисуванцям у виборах до міської думи у 43-му виборчому окрузі. Російська опозиція заявляє, що її представникам відмовляють у реєстрації незаконно. Участь і акції взяли близько 3500 тисяч осіб.

Нагадаємо, що ми писали про вибухи, ОМОН, крики й стогін: на мітингу в Москві росіян б'ють і принижують, коїться пекло.

Раніше портал "Знай.ua" писав, що терпець урвався, режиму Путіна скоро кінець: Росія вийшла на масові протести, відео.

Також портал "Знай.ua" інформував, що Зеленський особисто зателефонував Путіну: звільнення моряків, закінчення війни на Донбасі та інші теми перемови.