У Москві проходить нова акція з вимогою допустити незалежних кандидатів на вибори в міську думу, які відбудуться 8 вересня. Під час протесту почалися сутички з поліцією, заарештовано близько 200 осіб.

Про це повідомляють місце ЗМІ.

Читай Знай.uа оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

"Поліція зігнала людей на Дмітрівку. Вони виявилися обмежені з одного боку Пристрасним бульваром, а з іншого — Кузнєцким мостом. Дуже багато ОМОну. Почалися затримання", - йдеться у повідомленні.

Причиною протесту стало те, що Московський міський виборчком відмовив усім кандидатам-самовисуванцям у виборах до міської думи у 43-му виборчому окрузі. Російська опозиція заявляє, що її представникам відмовляють у реєстрації незаконно. Участь і акції взяло 3500 тисяч осіб. Протестувальники кричать "За Любов".

МВС Росії у свою чергу заявило: "В неузгодженому заході в центрі Москви взяли участь близько 3500 осіб, з яких близько 700 журналістів і блогерів, інформувати раніше про свою участь у висвітленні акції".

Зазначимо, що у підсумку до виборів в 43-му окрузі столиці допустили лише трьох кандидатів – представників парламентських партій КПРФ, ЛДПР і "Справедлива Росія". За законом їм не потрібно збирати підписи. Це вже друга акція протесту, яка проходить у столиці Росії через це.

Нагадаємо, що нове фото Путіна довело мережу до істерики: "Бронештани, броневзуття і бронеботокс".

Раніше портал "Знай.ua" писав, що вся гірка суть путінських паспортів помістилася в одну карикатуру: це потрібно бачити.

Також портал "Знай.ua" інформував, що Зеленський особисто зателефонував Путіну: звільнення моряків, закінчення війни на Донбасі та інші теми перемови.