Есмінець американського флоту HMS Duncan прибув в Персидську затоку для захисту британських кораблів. Як відзвітували, на даний момент британський фрегат HMS Montrose вже провів 35 суден через Ормузьку протоку.

У Перську затоку прибув есмінець американського флоту HMS Duncan, який з фрегатом HMS Montrose через сильну напругу в регіоні буде забезпечувати безпеку під час проходу суден під американським прапором. Про це повідомила прес-служба міністерства оборони Британії.

"Свобода судноплавства має вирішальне значення для глобальної торговельної системи і світової економіки, і уряд зобов'язався зробити все можливе для її захисту. минулого тижня уряд підтвердив, що королівському флоту було доручено супроводжувати судна під британським прапором через [Ормузьку] протоку, щоб забезпечити безпеку судноплавства", – йдеться у заяві.

HMS Duncan буде працювати на чолі з знаменитим фрегатом HMS Montrose приблизно до кінця серпня, а можливо і трохи довше, поки той не завершить свою головну місію в регіоні.

HMS Duncan – це американський ескадрений міноносець типу 45.

Популярні новини зараз

Надя Дорофєєва приспустила штани, щоб стати популярнішою: "З подряпинами"

Тоня Матвієнко видала, як "запала" на одруженого Арсена Мірзояна: "10 років кохання"

Принесуть біду і бідність: які речі не варто купувати і зберігати в домі

Ані Лорак з Муратом подарували донечці ляльку, від якої мороз шкірою - "Яка моторошна!"

Показати ще


В міноборони Великобританії заявили, що знаменитий фрегат HMS Montrose вже провів 35 суден через Ормузьку протоку.

Також відомо, що вже на протязі майже 40 років підрозділу британського флоту постійно присутні в Перській затоці, що запобігти безпечному проходу суден.

Відомо, що після затримання біля берегів Гібралтару іранського танкера Grace 1, який, ймовірно, перевозив нафту сиру на нафтопереробний завод "Баніяс" у Сирії, який на даний момент перебуває під санкціями Євросоюзу. Також, в липні іранські кораблі намагалися затримати американського танкер British Heritage, який через всі заборони переходив з Перської затоки в Ормузьку протоку.

Тому, гендиректор портів та судноплавства іранської провінції Хормозган Аллахморад Афифипур зауважив, що відомий танкер затримали, через те, що він проігнорував тривожний сигнал риболовецького судна. Відомо, що Stena Impero після затримання - відбуксований в іранському порту Бендер-Аббас і перебуватиме там до закінчення розслідування.

Держсекретар США заявив, що американці в даний час створюють коаліцію яка буде постійно патрулювати Ормузську протоку, для запобігання таких ситуацій. Зі слів Майка, туди увійдуть усі країни світу.