У штаті Нью-Джерсі (США) у лісистій місцевості виявили двоголову гримучу змію.

За словами вчених, змія могла не вижити, але їй вдалося потрапити на очі співробітникам компанії Herpetological Associates, яка займається охороною природи, вивченням зникаючих і перебувають під загрозою зникнення рептилій, земноводних, птахів і рослин.

"Їй незручно повзати, так що вона могла зачепитися за щось і мимоволі стати здобиччю хижаків, опинившись у безпорадному становищі", - розповів генеральний директор компанії Боб Заппалорті.

Двоє співробітників компанії, Дейв Шнайдер і Дейв Беркетт, 25 серпня оглядали зміїне гніздо в окрузі Берлінгтон, де в кінці минулого місяця народжувала гримуча змія, коли знайшли двоголове дитинча. Гніздо знаходилося у спеціальній зоні для вимираючих видів тварин.

Популярні новини зараз
Жінка побачила "щось" на дитячому знімку свого чоловіка - у це ніхто не може повірити Соціальна допомога замість пенсії: кому вона дістанеться "ПриватБанк" почне знімати до 225 гривень щомісяця із клієнтів: кого торкнеться з 1 червня Зняти гроші з карти буде неможливо: ПриватБанк вводить важливе оновлення з 1 червня
Показати ще

"Це єдина знайдена в Нью-Джерсі двоголова змія. Але в інших штатах таке траплялося, наприклад, у 2009 році в Алабамі", - розповів Запполорті.

За його словами, незважаючи на те, що змія виглядає страхітливо, така мутація - звичайна справа у природі.

"Ймовірно, там були близнюки, потім сталася ось така мутація, і двоголового змія народила дитинча", - заявив Заппалорті.

Варто відзначити, що у змії два мозки, і кожна голова діє незалежно від іншої. Дослідники назвали її Double Dave (Подвійний Дейв)

Нагадаємо, доісторичний підводний монстр напав на людей в Чорному морі.

Як повідомляв портал "Знай.uа", багатовікове чудовисько подало знак з того світу.

Також "Знай.uа" писав, доісторичний монстр пробився до Криму, Нібіру більше ніхто не боїться.