Відома російська шпигунка Марія Бутіна, яка була засуджена у США за злочинну змову, а після відбуття терміну покарання депортована з країни, прилетіла на рейсовому літаку "Аерофлоту" з Майамі в московський аеропорт "Шереметьєво". В аеропорту її зустрічав батько і глава МЗС РФ Марія Захарова.

Як відомо, в 2018 році 31-річну Бутини затримали американські правоохоронці. Її звинувачували в "використання особистих зв'язків з особами у США, що впливають на американську політику" для поникновения в урядові організації. У США вважають, що Бутіна - російська шпигунка, яка діяла в інтересах Кремля.

За даними слідства, Бутиной вдалося завести знайомства з декількома політиками і потрапити на пару закритих заходів.

У квітні 2019 року шпигунка отримала 18 місяців тюремного терміну.

Популярні новини зараз
В Україні вводять колективну відповідальність: єдине житло відберуть через борги родичів Пенсійний фонд припиняє виплату пільг: хто залишиться без підтримки Пенсіонерам удвічі підвищили вікову доплату: хто отримає більше грошей Водії масово отримують штрафи після спілкування з патрульними: за що карають навіть без порушень
Показати ще

Нагадаємо, шпигунку Бутіну ізолювали на Різдво.

Як повідомляв портал Знай.uа, CNN злив компромат на 16 людей Трампа.

Також портал Знай.ua писав, шпигунка Кремля Марія Бутини зізналася у всьому в американському суді.