В Європейському Союзі можуть відкласти переведення годинників, яке заплановане на 2021 рік. Про таке заявила представниця уряду Фінляндії, пише агенція новин epd.

Як відзначається, поки невідомо, чи будуть цю тему піднімати міністри під час наступної зустрічі країн ЄС, яка відбудеться у грудні. За словами представниці уряду Фінляндії, окремі країни побоюються, що ЄС перетвориться на "клаптикову ковдру" із різних часових поясів.  

Як говорять у міністерстві економіки Німеччини, що перед ухваленням цього рішення необхідно проаналізувати всі можливі наслідки скасування переведення годинників в рамках ЄС. 

Нагадаємо, що в 2018 році Єврокомісія після проведеного онлайн-голосування рекомендувала скасувати перехід на літній та зимовий час вже весною цього року. Однак, з'ясувалося, що окремим галузям потрібно більше часу для підготовки до такого кроку.

Популярні новини зараз

Люблячий батько не дав лікарям відключити напівживого сина від апаратів, сталося диво: "Люблю тебе"

Палка Тіна Кароль задерла сукню і розсунула ноги – зводить з розуму

Українці потролили Фреймут за "дуель" з Катериною Кухар на "Танці з зірками": "Лебідь і Буратіно"

Власниця елітної школи розкрила правду про дітей Зеленського: "Постійний тиск"

Показати ще

Також Знай.ua писав, що останнім часом курс гривні коливається. Але цьому є пояснення. Економісти розповіли, чи буде долар по 30 і чи варто купувати зараз валюту.

Нагадаємо, осінь повністю збирається змінити життя деяких людей, але це відноситься не до всіх знаків Зодіаку. Кому зірки напророкували найбільш щасливі і вдалі дні, розповів відомий астролог Влад Росс.

Також Знай.ua писав, які дні стануть справжнім пеклом, особливо для метеочутливих людей у 2019 році. Став відомий повний календар магнітних бур на другу половину року.

Ще Знай.ua писав, що восени багато хвороб загострюються і псують враження від цієї чарівної пори. Від типових осінніх хвороб і загострень можна себе вберегти: потрібно проводити профілактику та лікування.