На австралійському континенті стався дуже дивний випадок, і не випадок, а ціла історія, яка тривала практично чиєсь життя. Так, у Австралії співробітники однієї з клінік витягли з носової порожнини чоловіка пакунок з канабісом. Даний пакетик знаходився в носі австралійця довгих 18 років.

Про це стало відомо завдяки повідомленню міжнародного наукового видання ScienceAlert.

Марихуана

Пацієнт звернувся до лікарів зі скаргою на головний біль, його почали обстежувати, тоді виявилося, що у чоловіка кілька років закладений ніс. Фахівці зробили рентген, і побачили в носі камінчик, невідомого походження. З'ясувалося, що в носі чоловіка була гумова капсула, всередині якої перебувала конопля.

Чоловік розповів, що 18 років тому він перебував у в'язниці, де його відвідала дівчина і принесла наркотики. Щоб пронести пакетик повз охоронців, австралієць сховав його в носі. Дістати марихуану він не зміг, а потім вирішив, що проковтнув згорток.

Популярні новини зараз
ТЦК підуть по квартирах: мобілізація переходить у нову фазу – перевірять кожного Скільки балів потрібно для вступу у виші 2026 році: на скільки треба скласти НМТ, щоб потрапити на бюджет ТЦК почали ставити чоловіків "на лічильник": вигадали альтернативу повісткам - що вимагають Грошей не буде: пенсіонерам скасували популярну доплату
Показати ще

Нагадаємо, нардепи зі "Слуги народу" взяли участь в акції за легалізацію канабісу: відео.

Як повідомляв Знай.uа у Києві проведуть "Конопляний марш свободи": що думають українці про легалізацію канабісу.

Знай.uа писав, з коноплею – можна: у Києві провели незвичайний ярмарок, - страшний сон копів.