В Каліфорнії стався надзвичайний випадок, який схожий на історію до якогось фантастичного фільму. Відтак, місцевий мешканець викашляв великий згусток крові, який був схожий на сосуд у формі дерева. Однак, все виявилося значно гірше – це була права частина його легень, пише журнал New England Journal of Medicine.

Як відзначається, до лікарні потрапив  36-річний чоловік з гострою серцевою недостатністю на останній стадії. Тому медики підключили його до апарату, який повинен був допомагати серцю перекачувати кров.

Лікарня, ілюстративне фото
Лікарня, ілюстративне фото

Однак через такі апарати в судинах часто утворюються тромби і згустки крові, і тому пацієнту також додали препарат для розрідження крові. Відтак, під дією медикаментів у чоловіка розірвалися судини навколо легень.

Приблизно через тиждень після початку лікування він почав викашлювати невеликі згустки крові, які збиралися в його дихальних шляхах, поки, зрештою, не викашляв 8-сантиметровий потік, який був схожий на частину легень. Коли дихальні шляхи звільнилися від цього згустку, чоловік відчув себе краще. Але через тиждень він помер від серцевої недостатності.

Нагадаємо, раніше в Єгипті загорівся літак SkyUp, який прибув із Запоріжжя, - моторошні кадри.

Також Знай.uа писав, що замість стелі - небо, і все залито водою: в мережі показали наслідки пожежі багатоповерхівки в Києві.

Ще Портал Знай.uа повідомляв, як правильно діяти під час пожежі в будинку.