Коли принц Чарльз офіційно привітав Дональда Трампа в Букінгемському палаці, він, видавалося, вітав його лише своїм середнім пальцем.
 
Про курйозний випадок, який стався у Лондоні, повідомляє видання Daily.
 
Подружжя Трампів було останньою парою, яку королева, принц Чарльз і його дружина Камілла вітали у в Букінгемському палаці перед офіційним прийомом під час саміту НАТО в Лондоні.

Президент США і його дружина Меланія, перш, ніж зайти на офіційний прийом, зупинилися і поговорили з членами королівської сім'ї. Під час короткої бесіди принц Чарльз, здавалося, підсміхувався над тим, що сказав Трамп, він опустив голову і почухав ніс ... середнім пальцем.

Дехто припустив, що Чарльз був незадоволений поступком Трампа, який черговий раз наплював на етикет та примудрився спізнитися. Так, перед прийомом в Букінгемському палаці Трампа і Меланію очікували в Клеренс-Хаусі за чаєм о 17.10 вечора. Проте, вони прибули майже через годину - о 18.05.
 
Через запізнення Трампів, залишалося всього 15 хвилин, щоб встигнути зробити фото та  швидко випити горнятко чаю, перш ніж їх всіх чотирьох відвезли в Букінгемський палац.

Популярні новини зараз

Як розпізнати загрозу інфаркту та врятувати своє життя: симптоми, профілактика й лікування

Головне за день четверга, 23 січня: зменшення зарплат, ліки від смертельного коронавірусу та 100 секунд до кінця світу

Літак зазнав зіткнення в небі над Україною: життя пасажирів перетворилось на десяток годин нервового очікування

Жінки йтимуть на пенсію у 55: Зеленський вніс поправки до закону 4-х річної давності

Показати ще