Співробітники районної лікарні поскаржилися, що в установі перуть одноразові простирадла з моргу, після чого їх видають живим пацієнтам, хоча за правилами таку білизну слід утилізувати.

Мова йде про лікарні Богдановича у Свердловській області РФ. Про це пишуть російські ЗМІ. 

Співробітник лікарні Володимир Гаврилов розповів, що незважаючи на те, що за правилами, білизна підлягає утилізації, санітари моргу відвозять її  пральню. 

"Згідно з правилами, це білизна після моргу підлягає утилізації. Але санітар моргу забирає білизну в мішки і везе в пральню. Після на цьому ж білизна сплять пацієнти", - запевняє співробітник лікарні.

За його словами, два роки тому на машині, на якій транспортували трупи, також возили продукти для лікарні. Зараз там возять медичні відходи та шприци — це "робота з кров'ю, це і ВІЛ та гепатит може бути". Інший співробітник, Сергій Лутков, заявив, що в машині і зараз возять обіди, сніданки і вечері.

Популярні новини зараз

Xiaomi представила крутий ніж для справжніх мандрівників: фото

Соболєв поховав убитого снайпером трирічного сина, маленький герой став янголом: "Прийняв кулю, щоб захистити маму"

Boeing 737 авіакомпанії Ryanair спалахнув, як факел в повітрі: перші кадри з літака

Літак зазнав зіткнення в небі над Україною: життя пасажирів перетворилось на десяток годин нервового очікування

Показати ще

Гаврилов також повідомив, що після "безнадійної боротьби" за стимулюючі виплати співробітники звернулися в прокуратуру, але прокурор списав справу в архів, оскільки лікарня не надає потрібні документи.