У Міністерстві туризму Туреччини має намір змінити механізм справляння туристичного податку. Влада планує зобов'язати готелі платити державі 1% від свого обороту.

Міністр туризму Туреччини Нурі Эрсоя повідомив, що форма оподаткування буде змінена з квітня 2020 року.

Раніше в парламенті висували пропозицію стягувати збір, орієнтуючись на кількість зірок у об'єкта розміщення. Пропозицію розкритикували власники готелів і поскаржилися на надмірно високий податок по відношенню до їхніх доходів.

Туреччина
Туреччина

На даному етапі влада Туреччини має намір ввести податок в розмірі 1% від обороту готелю, а в квітні 2021 року підвищити ставку до 2%.

Популярні новини зараз
Зірка серіалу "Свати" Анна Кошмал змінила місце роботи: "Збулась моя невеличка мрія" У Кремлі спробували дати "потужну відповідь" Джо Байдену через допомогу Україні, але лише розсмішили: "Контрсанкції" Надя Дорофєєва після розставання з Дантесом зізналася в сильних почуттях до Позитива: "Люблю і хочу" Мольфарка провела обряд на смерть кожного солдата рф, що ступив на землю України: "Предки заберуть їх"
Показати ще

Проте від президента Асоціації готельєрів Еркан Ягчі надійшла пропозиція перекласти цей збір на постояльців і дати таким чином зрозуміти, що це не доплата готельєрів.

Крім того, влада Туреччини введуть податок на житло та маркетинговий збір, який готельєри вже платять у розмірі 0,75% від обороту.

Нагадаємо, Туреччина спростувала інформацію про відновлення морського сполучення з Кримом.

Як повідомляв Знай. ua, Туреччина відправила в Україну заражені продукти.

Також Знай. ua писав, що відчайдушні туристи влаштували шоу на курорті, росіяни в Туреччині і поруч не стояли.