Королівська пара отримал новий удар: проти Меган Маркл і принца Гаррі збунтувалися піддані їхнього графства та вимагають позбавити герцогів Сассекських їхнього титула.

Британський активіст Чарльз Росс створив петицію на веб-сайті міської ради Брайтона та Хоува, в якій вимагає позбавити 38-річну Меган і 35-річного Гаррі почесного титулу. Її підписало достатня кілкість британців і рада Брайтона і Хоува була зобов'язана розглянути документ. Для вирішення цього питання радники зібралися у четвер, 19 грудня. Про це повідомляє видання Мarieclaire.

У петиції британці просять скасувати титули герцогині і герцога Сассекських, оскільки вважають їх не демократичними та називають символом гноблення широкої громадськості багатою елітою.

Меган Маркл і принц Гаррі, фото:dailystar

″Ми просимо Раду Брайтона і Хоува відхилити використання титулів ″герцог Сассекський″ та ″герцогиня Сассекська″ окремими особами - Генрі (Гаррі) Віндзор і Рейчел Меган Маркл. Це морально неправильне і неповажне ставлення по відношенню до графства Східний Сассекс. Ми, жителі Брайтона і Хоува, закликаємо не називати цих осіб такими титулами, які ми вважаємо абсолютно недемократичними і такими, що символізують пригнічення широкої громадськості багатою елітою″, - сказано в петиції.

Популярні новини зараз

Маша Полякова захотіла Майбах за 5 мільйонів, тому що у неї болять ноги, патлатий наречений запропонував тільки руку

Українці знайшли двійника Кузьми Скрябіна, як дві краплі: "Так схожий, і зовнішнє і гумором"

Євген Петросян отримав жорсткий "удар" від захисника своєї ексдружини Олени Степаненко: "Ми довго мовчали і терпіли"

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

Показати ще

На думку видання, радники навряд чи підтримають цю пропозицію чи скажуть щось конкретне у цьому питанні, оскільки лише Королева може присвоювати чи забрати звання.

монарша сім'я, фото:cheatsheet

Самі ж герцоги Сассекські, які в цей момент швидше за все перебувають у США з мамою Меган Дорією Рагланд, щоб відсвяткувати Різдво, ніяк не прокоментували цю інформацію.

Нагадаємо, Меган Маркл і принц Гаррі покинули Єлизавету II напередодні Різдва

Як повідомляв портал Знай.ua, Меган Маркл і принц Гаррі порушили головну традицію Різдва

Також Знай.ua писав, подруга принца Чарльза поставила на місце Меган Маркл