У Росії аніматори в костюмах ляльок слона, свині і собаки протягом двох вечорів влаштовували вечірки. Щоправда, вкрай сумні, адже на свято так ніхто ніразу і не прийшов. Про це стало відомо від місцевих мешканців, які розповіли про це у спільноті "Я живу в Красноярську".

Як відзначається, найсумніші вечірки проходили у Красноярську в Парку Універсіади. Відтак, протягом двох вихідних з 18:00 до 22:00 аніматори танцювали в повній самоті. Однак, цьому наразі все ж знайшлося логічне пояснення.

За словами, тамтешнього жителя Андрія, аніматори просто відпрацьовують свої гроші:

"Встановили у парку сцену з екраном для показів трансляцій з чемпіонату, запросили аніматорів для розваги публіки. Ось тільки публіка туди не прийшла. Проте, аніматори в суботу та неділю старанно відпрацьовували свою програму перед порожнім майданчиком, саме це і вдалося зафіксувати перехожим".

Популярні новини зараз
Ухилянтам пропонують амністію: як отримати помилування від ТЦК "Телефонні повістки" військовозобов'язаним: як реагувати на усний виклик до ТЦК Заплатите за всіх сусідів: "Київводоканал" терміново попередив споживачів Пенсіонерам доплатять 25% до пенсії: хто має право на підвищення
Показати ще

Нагадаємо, сталкерам вдалося зловити на камеру "місцевого" з Чорнобиля.

Як повідомляв Знай.uа відео від коханої змусило хлопця повірити в диявола, навіть котики не врятують.

Знай.uа писав, дієтологи назвали фільми, які шкодять фігурі.