Італійський Рим може повністю відмовитися від використання дизельних автомобілів. Місцева влада прийшла до того, що варто ввести деякі обмеження щодо дизельного транспорту та заборонила пересування по столиці приблизно мільйона авто. 

Так, до 2024 року місто повністю позбудеться шкідливих викидів, а для цього необхідно спочатку відмовитися від дизельних машин. Але відразу позбавляти їх можливості пересування не збираються, але доведеться дотримуватися деяких правил.

Надалі дизельним автомобілям, мікроавтобусам, вантажівкам і звичайним автобусам у години пік по вівторках заборонено пересуватися вулицями Риму, а водіям більш небезпечних для атмосфери машин влада радить залишатися вдома від світанку до сутінків.

вулиці Риму

До речі, в Італії було визначено норму забруднення дрібними частинками (PM10) 50 мкг на кубічний метр. Якщо показник вище допустимого обмеження – це небезпечно для здоров'я.

Популярні новини зараз

Нові Санжари 2: заражених хочуть розмістити в дитячому таборі - люди озброїлися вилами і сокирами

Прощена неділя: що не можна робити, прикмети, традиції

Пугачова зламала життя безневинній дівчині, причина в ревнощах

Бездомний пес два дні зігрівав своїм теплом малюка, якого мати покинула гинути на холоді

Показати ще

У місцевих нафтових компаніях обурюються, що рішення влади нічим не виправдане і мало чим може допомогти навколишньому середовищу. За їх словами, від цього нововведення постраждає багато громадян, а екологія від цього кращою не стане.  

Нагадаємо, що в е-кабінеті водія з'явилася послуга "Водіння належним користувачем".

Як повідомляв портал Знай.uа, поліцейські назвали найпоширеніші причини автомобільних аварій в Україні.

Також портал Знай.uа писав, що мобільний додаток "Дія" буде доступний онлайн для всіх українців з 30 січня 2020 року.