Відомо, що щонайменше 24 китайських провінції ввели вищий рівень реагування на загрозу суспільному здоров'ю у зв'язку з поширенням пневмонії, яка спровокована новим різновидом коронавіруса 2019-nCoV. Ці спеціальні заходи охопили 1,17 млрд. громадян Китаю. Про це повідомляє УНН.

Коронавірус в Китаї

Так, останніми вищий рівень загрози у п'ятницю, 24 січня, оголосили північно-східна провінція Ляонін з населенням 43,59 мільйона чоловік і північно-західна Ганьсу з 26,37 мільйонами чоловік.

Згідно з інформацією Державного комітету у справах охорони здоров'я КНР, в Китаї число летальних випадків від зараження коронавірусом зросло до 41. Кількість хворих збільшилася до 1287, а стан 237 пацієнтів оцінюється як важкий. Також у близькому контакті з зараженими перебували 15 197 осіб, з них 1230 вже пройшли перевірку, 13 967 перебувають під медичним спостереженням.

Коронавірус в Китаї

Популярні новини зараз

Каменських кардинально змінила зовнішність і заговорила про почуття: "Ми різні"

Ольга Сумська пожаліла Оксану Марченко через котика

Молода Українка загинула на заробітках в Чехії, гарувала заради сина: "Давидчик більше не обійме маму"

Розлучену Аліну Гросу помітили в компанії 71-річного "байкера": "Знаю його 21 рік"

Показати ще

Нагадаємо, що у мережі з'явився відеоролик, який демонструє те, що насправді відбувається в лікарнях Китаю, де лютує смертельний коронавірус.

Як повідомляв портал "Знай.ua", у мережі з'явилися моторошні кадри того, що зараз відбувається в лікарнях ізольованого китайського міста Ухань.

Також "Знай.ua" писав, що у Франції зареєстрували перші два випадки зараження коронавірусом nCoV.