Як відомо, у п'ятницю, 24 січня, був Міжнародний день освіти. Це свято створила своєю резолюцією ООН і так визнала його роль в розвитку світу. В цей день нагадують про себе і колишні члени королівської сім'ї – принц Гаррі і Меган Маркл. Про це повідомляється на офіційній сторінці в соціальній мережі Instagram.

Меган Маркл, Instagram

"Сьогодні, в Міжнародний день освіти, ми підкреслюємо важливість доступу до освіти для всіх. Герцогиня Сассекськая сфокусувалася на цьому, як до того, як стати членом королівської сім'ї, так і зараз в якості покровителя Асоціації університетів Співдружності", - зазначили в публікації.

Також розповіли про важливість освіти особисто для принца Гаррі і Меган Маркл.

"Працюючи в тісному співробітництві з CAMA, герцог і герцогиня усвідомлюють користь як особисто, так і для суспільства в цілому, коли дівчата мають доступ до освіти. Під час свого недавнього туру в Південну Африку герцог підтримав ініціативи Camfed в Малаві", - написано в пості.

Популярні новини зараз

Каменських кардинально змінила зовнішність і заговорила про почуття: "Ми різні"

Закохана Гросу перетворилася на ніжну лялечку: "Як квіточка"

Чотири дружини Григорія Чапкіса: як виглядали кохані жінки легендарного хореографа

Дівчинка народила в 11 років від великого кохання: як склалася доля наймолодшої мами і трьох малюків

Показати ще

Меган Маркл, Instagram

також Нагадується і про довгі роки розвитку різних громад.

"протягом багатьох років герцогиня працювала в громадах, таких як Руанда і Індія, щоб знайти перешкоди для здатності дівчаток ходити в школу і, крім того, залишатися в школі. Вони можуть включати в себе відсутність доступу до чистої води, стигму, навколишнє MHM, культурне табу і багато інші причини...", - додали в повідомленні.

Також колишня королівська чета подякувала тим, хто надає доступ до освіти для всіх.

View this post on Instagram

Today, on International Day of Education, we highlight the importance of access to education for all. The Duchess of Sussex has focused on this both prior to becoming a member of the Royal Family and now as patron of The Association of Commonwealth Universities (@The_ACU_Official). • Working closely with CAMA, both The Duke and Duchess recognise the benefit both personally and to society at large when a young girl has access to education. On their recent tour to Southern Africa, The Duke supported the initiatives of @Camfed on the ground in Malawi 🇲🇼. • Over the years, The Duchess has worked in developing communities, such as in Rwanda 🇷🇼 and India 🇮🇳 , to find the hindrances to girls’ ability to go to school and furthermore to stay in school. These can include lack of access to clean water, stigma surrounding MHM, cultural taboo, and many more reasons.... • As President and Vice President of The @Queens_Commonwealth_Trust, The Duke and Duchess thank all those who are working to give access to education for all. Image © World Vision / PA / @mynamahila / SussexRoyal

A post shared by The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal) on

Нагадаємо, що Меган Маркл насолоджується свободою в Канаді, поки Гаррі вирішує всі справи в Лондоні.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Томас Маркл висловив усе, що думає з приводу своєї дочки і її чоловіка принца Гаррі.

Також "Знай.ua" писав, що королева Великобританії Єлизаветі II захворіла після від'їзду Гаррі і Меган.