Дослідники з Австралійського національного університету склали 7 сценаріїв впливу китайського коронавіруса COVID-19 на світову економіку. Про це повідомляє Business Insider.

Коронавірус, фото ілюстративне // Getty Images
Коронавірус, фото ілюстративне // Getty Images

Так, 4 з 7 розглянутих сценаріїв досліджують вплив поширення коронавіруса за межами Китаю. У 7 сценарії розглядається глобальний вплив, при якому помірна пандемія відбувається щорічно протягом невизначеного періоду часу.

"Але навіть в моделі низької серйозності - або в найкращому сценарії з семи, які, як зазначається в документі, не були остаточними, дослідники АНУ оцінюють втрату глобального ВВП в розмірі 2,4 трлн. дол. США, з передбачуваним кількістю загиблих в 15 млн. чоловік. Вони змоделювали свої оцінки за прикладом пандемії грипу в Гонконгу, від спалаху якої в 1968-1969 роках загинуло близько 1 мільйона осіб", - повідомляється в публікації.

Коронавірус, фото: Getty Images
Коронавірус, фото: Getty Images

Популярні новини зараз

Леся Нікітюк показала, як виглядала в 18 років: "Накладні вії і іконка"

Дворазовий чемпіон світу переїхав пішохода: помер у "швидкій"

Помер соліст "Піснярів" Леонід Борткевич

Блаженніший Святослав втратив маму після тривалої хвороби: інформація про прощання

Показати ще

В моделі високого ступеня тяжкості, змодельованої після пандемії іспанського грипу, через який в період з 1918 по 1920 роки у світі загинуло приблизно 17-50 мільйонів чоловік, глобальні втрати ВВП можуть досягати 9 трлн. доларів США. По цій моделі число загиблих перевищує 68 мільйонів.

Дослідження китайських вчених показало, що близько 80% випадків COVID-19 є легкими, і експерти вважають, що про багатьох випадках легкого захворювання не повідомлялося, так як люди не звертаються до лікаря або в лікарні.

Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, що в ЄС скликали екстрене засідання через коронавірус.

Як повідомляв портал "Знай.ua", домашні тварини не можуть передавати нову коронавирусную інфекцію.

Також "Знай.ua" писав, як відрізнити грип від коронавіруса.