Світ продовжує боротися з пандемією коронавірусу. Більше всіх, як показала статистика, страждає Італія - по частині смертей від COVID-19 країна обігнала навіть Китай. Однак влада невеликого містечка на півночі країни зуміли домогтися майже неможливого. Ці люди зупинили поширення коронавіруса.

Як розповів британський професор Андреа Кресанти з Імперського коледжу Лондона, який брав участь в експерименті,  все виявилося досить просто. Тестувати на коронавірус і лікувати потрібно не тільки хворих, але і людей без симптомів захворювання. 

Після початку епідемії в розташованій неподалік від Венеції 3,4-тисячної комуні Під Эуганео почали активне тестування на COVID-19.

Незалежно від наявності симптомів, всі жителі здали аналізи на коронавірус – інфекцію виявили у 3% населення. Їх і людей, з якими ті контактували, відправили на строгий карантин. В результаті, через 10 днів ізоляції, кількість хворих знизилася на 90%.

Популярні новини зараз

Прогноз погоди на завтра - температура повітря знизиться проти недільних цукерочок-градусів

Син Тіни Кароль почав посадки раніше за Зеленського, поки мама курличе з Даном Баланом

Прогноз погоди на квітень - дощі не помилують навіть на Великдень, літом і не пахне

У Львові до коронавірусу "підключилася" небезпечна інфекція, медики беруться за голови

Показати ще

При цьому виявили не менше шести заражених без симптомів, яких також помістили на повторний карантин. Тому Кресанти підкреслює важливість тестування людей без симптомів, але які мали контакт з хворими.

Цю практику планують поширити на весь регіон Венето, де будуть проводити 11 тис. аналізів на день. 

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше 

Нагадаємо, які заходи вводять за порушення карантину в різних країнах світу

Як повідомляв портал Знай.іа, карантин триватиме і після 3 квітня: десятки тисяч потенційно заражених повернулися в Україну

Також портал Знай.іа писав, що українцям на карантині повернуть 50% зарплати