Іспанський уряд закупив 340 тисяч експрес-тестів для виявлення коронавируса, щоб прискорити діагностику захворювання в країні. Однак, тести, які придбали в Китаї, не працюють.

Експрес-тести від китайської марки Bioeasy виявилися неефективними для діагностики коронавируса, повідомляє El Pais.

Китайські експрес-тести на коронавірус, з якими уряд Іспанії хотів почати тестування більш широкі верстви населення, щоб з'ясувати реальний ступінь зараження в країні, не працюють.

Мікробіологи, які проаналізували ці китайські тести, заявили, що вони мають дуже низьку чутливість. Виявилося, що тести від Bioeasy мають чутливість близько 30%, в той час, як повинно бути більше 80%.

Згодом інформацію підтвердили в мікробіологічних лабораторіях великих лікарень. У людей, що мали коронавірус, тести показували негативний результат.

"За такого значення немає сенсу використовувати ці тести", - заявив один з мікробіологів, який аналізував китайський тест.

Популярні новини зараз

"Минуло 20 років", - Наталя Могилевська зізналася, в яку "халепу" потрапила на весіллі

Головне за день вівторка, 7 квітня: діти в гірших умовах, ніж собаки та хто заробляє на паніці українців

З таким рецептом не треба й в магазин ходити - домашня ковбаса з натуральних продуктів

Десятки українців опинилися під підозрою - тривожні подробиці з львівської інфекційки

Показати ще

Тести з Китаю Іспанія закупила для прискорення роботи, вони повинні були служити як скринінг. Ними планувалося перевірити якомога більше людей, і при виявленні позитивного результату відправляти хворого відразу на ізоляцію, починати лікувати і визначати контактних осіб.

Влада хотіла розвантажити лабораторні центри і давати на ПЛР (полімеразну ланцюгову реакцію) тільки сумнівні або негативні зразки.

Натомість медикам доведеться продовжувати використовувати старий метод виявлення коронавірусної інфекції - ПЛР. Але проблема в тому, що це трудомістка техніка, яка вимагає спеціального обладнання і часу.

Станом на 26 березня, в Іспанії зафіксували 56 188 випадків зараження коронавірусів і 4 089 летальних випадків. Зате одужали 7 015 осіб.

Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше 

Нагадаємо, Пальчевський пояснив, чим погані китайські тести на коронавірус

Як повідомляв портал Знай.ua, резиденти США подали позов на Китай

Також Знай.ua писав, чому коронавірус атакував планету і коли настане пік захворюваності в Україні