Дослідна інституція YouGov опитала батьків німецьких школярів щодо їхнього ставлення і думок щодо німецької системи середньої освіти. Саме брак індивідуалізованого підходу до кожного учня є найбільшою проблемою німецьких шкіл, на думку батьків. Крім того, поширеним є переконання, що діти вчать багато зайвої і непотрібної інформації, яка не допоможе їм у житті.

Джерело: видання MResearcher.

Окрім того, більше половини опитаних батьків вважає, що у школі необхідно ввести предмет, на якому б діти вчились дисципліні. 49% батьків хотіли б, щоб у школах був предмет профорієнтації, на якій би системи освіти допомагала дітям фахово і спокійно вибрати свою майбутню професію. 47% вважають, що дисципліна “гігієна” була б корисною для вивчення у школі.

Джерело Mresearcher
Джерело Mresearcher

Близько 40% батьків вважають, що школи мають ввести предмет, на якому би розповідали дітям правду про залежності від наркотиків чи алкоголю.

Популярні новини зараз
Аліна Гросу вже готує собі заміну? Співачка показала ту, чий спів вразить кожного Росія закриває важливий договір: ніякої інспекції і новий виток ядерного шантажу Головне за ніч: план втечі окупантів, надбавка для пенсіонерів, нові ціни на продукти та одкровення мами Лізи, яка загинула у Вінниці Сезон закруток доведеться скасувати? В Україні різко подорожчали помідори
Показати ще

Дисциплінами, які шанує найбільша кількість німецьких батьків, є інформатика та програмування. На третьому місці у батьків знаходиться медіаграмотність. Доволі великий відсоток батьків німецьких школярів (22%) вважають, що заняття з мистецтва є також важливими і корисними.

Загалом схожі цифри було зібрано у 2015 році.

Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, в Україні збільшать штрафи для батьків школярів: за що і на скільки можуть покарати.

Як повідомляв портал "Знай.ua", українські поліцейські "вивчать" усі прогули школярів: батькам доведеться відповісти перед законом.

Також "Знай.ua" писав, Дитину ображають у школі: українським батькам пояснили, що робити.